Anna

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Zgadzam się z wcześniejszymi komentarzami - gra wciągająca. Na początku irytująco mało zestawów pasowało, jakoś karty trzeba było dobierać.. ale po kilku rozłożeniach okazało się, że kart pewnie było w sam raz ;) tylko kojarzyć lepiej się człowieczek zaczął lepiej i szybciej uczyć... ;) i zabieracz czasu - miała być tylko chwilka przed wyjściem i było wyjście tyle, że na kolejny autobus... ;) gra świetna i dla małych i dla dużych (ja z tych większych) ;)


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo miła odmiana po grach logicznych, w które dotąd grałam - rozplątywanie gmatwaniny sznurków może mieć swój urok. Najpierw warto zacząć od trzech układów opisanych na opakowaniu - zestawy 3 takie same kolory na jednej ściance, 2+1 lub każdy inny - to pomaga opanować zasady całej zabawy. A póżniej starczy dać jakiejś sympatycznej osóbce, żeby trochę pogwatwała w kosteczce... i gwarantowane zajęcie ;p samemu sobie to znając późniejszy nakład pracy przy rozsupływaniu ... hmmm... trochę nie ma się serca dużo plątać... ;p więc przydatny jest ten "plączący" czynnik zewnętrzny ;) szkoda tylko, że z uwagi na dość duże rozmiary nie za bardzo daje się zabrać do bagażu w podróż, bo łamigłówka byłaby świetnym rozwiązaniem na długą trasę np.w pociągu :) mimo to świetna łamigłówka polecam :)


Jak dla mnie ideał :)

Świetna gra - mechanika jest prosta do opanowania, karty dla uczestników gry bardzo dobrze przypominają o możliwościach ruchu. Figurki pandy i ogrodnika zdobyły serca uczestników gry ;) Ogromną zaletą gry jest jej tematyka - gra nastraja wszystkich pozytywnie, bo przecież nie ma co sie zloscić na padne ... że wcina bambusy ;P Tylko za pierwszym razem gracze kombinują jak tu zasilić w wodę pola, później po opanowaniu jak układać płytki i usprawnienia okazuje się, że wody jest pod dostatkiem nawet bez albo z minimalnym użyciem kanałów nawadniająch. Gra zarówno dla początkujących graczy, jak i dla tych którzy już sporo gier widzieli. W moim zestawie gier od pierwszego zagrania wskoczyła do czołówki ulubionych - panda rządzi ;)


Jak dla mnie ideał :)

Świetna gra dla jednej osoby. Wciąga i mimo założenia, że dla rozrywki będę robić dziennie kilka plansz jak siadam nad nią to nie mogę się oderwać ;) Zachęcam każdego amatora łamigłówek,a także tych których dotąd takie gry nie "kręciły". Jest też genialnym pomysłem na podróż, ponieważ zajmuje mało miejsca w bagażu + uzupełnienie do większych gier, gdy ktoś wcześniej kończy grę - jako zajęcie dla takiej osoby, a więc mnóstwo zastosowań ;) Polecam!


Świetna gra :) wciąga i nie można jej odłożyć, idzie się od jednego problemu do ułożenia do drugiego. Najciekawsze są oczywiście te z największym stopniem trudności. Aż szkoda że w opakowaniu jest tylko zestaw kart A,ponieważ tam są dość proste łamigłówki. Kusi żeby zdobyć te trudniejsze, gdzie trzeba będzie więcej pokombinować. Polecam - świetnie się bawiłam


Kamil

Liczba recenzji: 3