Beata

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

To jest dokładnie to, czego mi potrzeba. Jest jeden mały, ale bardzo istotny kłopot - jeśli kupon ma być z założenia "prezentowy", przydałoby się, by miał estetyczny wygląd. Szczerze mówiąc, chętnie dopłaciłabym za wysyłkę, gdyby była możliwość otrzymania eleganckiego kartoniku.


Dobry, solidny produkt

Bardzo ciekawa gra, wymagająca myślenia a jednocześnie wciągająca. Jedna z naszych ulubionych. To co może denerwować, to małe elementy (punkty zwycięstwa i znaczniki kolonistów), ale da się z tym żyć :)


Jak dla mnie ideał :)

Świetna gra; zarówno do grania rodzinnego jak i w każdym możliwym miejscu - my najczęściej gramy podczas przerw w górskich wędrówkach. Niezawodnie wywołuje uśmiech i zapewnia powodzenie w towarzystwie i powiększenie liczby graczy.

Rebel oczywiście na 5


Jak dla mnie ideał :)

Świetna gra. Szybka, wesoła, trochę losowa - w sam raz do wspólnego grania z najmłodszym pokoleniem.
Super ambitna może nie jest, ale zmusza do kombinowania i jest sympatyczna.
Mnie gra kojarzy się odrobinę z "wilkami i owcami" - być może dlatego, że jest element "tajemnicy" - czyli gracze nie wiedzą jakie kolory żółwi mają przeciwnicy.


W porządku, bez rewelacji

Nic zaskakującego. Ale o dziwo, dość często nie tyle gramy, co bawimy się w układanie słówek. Ot, takie mini-scrable. Przydatne w podróży, bo i zasady proste, i miejsca nie zajmuje.


Disposable89

Liczba recenzji: 5