Beata

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Gra jest super, fajna mechanika i niezbyt trudne zasady gry. Zgodnie z instrukcją, polecam rozegranie pierwszej rozgrywki z ograniczonym zestawem kart, no i oczywiście założenie że pierwsza rozgrywka potrwa dłużej - tak naprawdę służy do zorientowania się o co w tym wszystkim chodzi.
Niestety gra jest dość losowa, jeśli chodzi o karty które się dostanie - a co mocno wpływa to na przebieg gry. Ale poza tym naprawde fajnie sie gra, ładne wykonanie i fajny klimat. Polecam :)


Dobry, solidny produkt

solidny dodatek do munchkina, dużo kart, fajne urozmaicenie do każdej rozgrywki. co prawda polecam jako ostatni 'duzy' dodatek - warto kupic poprzednie najpierw. ale bardzo fajny produkt.


Dobry, solidny produkt

bardzo fajny dodatek, o tyle co munchkinomikona szczerze nie znosze, to i tak bardzo mi się przydaje, chociażby ze względu na pudła trzymania które składa się w kilka sekund.


Dobry, solidny produkt

co prawda jeszcze nie miałam okazji zagrać, ale gra wygląda na naprawdę ładnie zrobioną... jedyna rzecz do której można się przyczepić to instrukcja, niestety wydrukowana na papierze słabej jakości. ale poza tym, gra prezentuje się naprawdę świetnie.


Dobry, solidny produkt

Bardzo dobry dodatek, na pewno urozmaica nieco grę - uważam że jest bardzo potrzebny graczom, którzy znają już wszystkie podstawowe trasy na pamięć!


jelenn

Liczba recenzji: 162

Andrzejsob

Liczba recenzji: 20

Akmis978

Liczba recenzji: 1