Bursar

Taktyk

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Fantastyczna gra, jedna z najlepszych w jakie grałem w tym roku i nie jest to tylko moja zdanie ale równiez opinia znajomych z którymi miałem okazję parokrotnie ja przetestować. Przyjemna cecha jest mozliwość wygrania nie tylko militarnie ale również przez dyskretne rozbudowywanie się i dyplomację. Parę reazy byłem w sytuacji gdzie byłem o krok od wygranej pomimo braku dużej armii. Zasady sa na tyle proste że gra jest przyjemna nie tylko dla zatwardziałych strategów ale również dla planszówkowych neofitów.


W porządku, bez rewelacji

ciekawy i innowacyjny ale za drogi jak na sam zestaw scenariuszy


Jak dla mnie ideał :)

Nie miałem okazji grać w zwykłego Dominiona ale Intryga wydaje się bardziej urozmaicona niż podstawka, nie traci przy tym prostoty i elegancji zasad za które wszyscy chwalą oryginał. Jedyne do czego można się przyczepić to słaba interakcja między graczami i fakt, że potrzeba kilku gier żeby nauczyć się w pełni wykorzystywać potencjał wszystkich kart.


Jak dla mnie ideał :)

Co tu dużo gadać - dodatek podwaja liczbę kart przygód i dodaje grze żywotności. Sam Żniwiarz też czasem potrafi zamieszać.


Dobry, solidny produkt

Dobra rzecz ale wydaje mi się, że za każdym razem jak je zamawiam mają trochę inny rozmiar, co trochę psuje organizację żetonów w pudełku.


Komix

Liczba recenzji: 88