Cezariusz

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Witam w końcu doczekałem się drugiego dodatku do World of Tanks Rush i muszę powiedzieć , że jest to bardzo dobry produkt znakomicie komponuję się z podstawką , jak i z pierwszym dodatkiem więc teraz rozgrywka jest bardzo emocjonująca dla tych którzy się zastanawiają mówię kupować w ciemno dziękuję Rebelowi za szybką realizację i pozdrawiam wszystkich .


Jak dla mnie ideał :)

Witam podziemne królestwo to ciekawa pozycja ze względu na wydobywanie poza tym ilustracje w klimacie fantasy i jak zwykle kombinowanie dlatego bardzo polecam ten produkt pozdrawiam .


Jak dla mnie ideał :)

Witam bardzo podoba mi się ta gra ponieważ jest ona w klimacie fantasy jak i oczywiście sporo kombinowania jak zwykle bardzo te dwie rzeczy lubię a połączone razem dają niesamowitą frajdę polecam gorąco pozdrawiam .


Jak dla mnie ideał :)

Witam są to bardzo klimatyczne karty nie tylko dla fanów zombie ale też dla osób które chcą jakieś odmiany zwykłych kart , karty są kolorowe dość grube fajne ilustracje oraz jak dla mnie najważniejsze lekki przyjemny klimat horroru serdeczne ten produkt polecam wszystkim dla mnie ideał sklep jak zwykle na medal pozdrawiam stały klient .


Jak dla mnie ideał :)

Witam bardzo dobra gra o kombinowaniu jak pokonać przeciwnika dla mnie pasuje idealnie , fajne komiksowe ilustracje na kartach jeszcze bardziej dodają smaku tej grze , jeżeli ktoś lubi kombinacje oraz fajne komiksowe klimaty tak jak ja to polecam ten tytuł dla mnie rewelacja , sklep na medal pozdrawiam stały klient .


GreTrok

Liczba recenzji: 96