Cichy-Blog.pl

Warszawa

Obserwowani

10 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

10 użytkowników

Zobacz wszystkich

Gra świetna. Od momentu otworzenia pudełka gramy i gramy. Oczywiście modyfikując skróconą instrukcje do własnych potrzeb.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobra, prosta i klimatyczna gra. IPN wykonał naprawdę kawał dobrej roboty. Z dodatkiem jest jeszcze lepiej. Pomysł super i grywalność równie wysoka.


Wygląda na to, że będę musiał kupić drugi egzemplarz bo obecny jest mocno maltretowany przez moje dzieci. To tylko wskazuje na to, że nawet pięciolatka daje radę. I to jak! Ogrywa dorosłych. Gra warta polecenia. Bardzo!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Gra świetna i bardzo grywalna. Trzeba tylko odrobinę ogarnąć co i jak. Sporo kombinowania i dużo możliwości. Dobrze wydany tytuł zachęca do rozgrywek, w który osiągnięcie celu wcale do łatwych nie należy.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Byłem daleko od grania w zombii. Zmieniło się to mocno po Zombiakach. Teraz już wiem, że ten gatunek jest dla mnie. Zombicide oczywiście jest bardziej złożoną grą. Nie oznacza to, że skomplikowaną. Po dokupieniu dodatkowych kafelków i Toxic City Mall gra rozwija skrzydła... chociaż powinno się powiedzieć zaczyna spływać krwią. Podzielam uwagi, że wypraska na figurki jest do kitu. Przy tej cenie można było się postarać. Plansze wyginają się i za to także minus. Na szczęście gra broni się grywalnością, choć można kilka reguł zmienić, by grało się jeszcze ciekawiej. Ale tu mamy tak naprawdę dowolność. Generalnie grę oceniam bardzo dobrze. Grę... nie wykonanie - to jest na czwórkę.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

SebaZepp

Liczba recenzji: 125

Peter6667

Liczba recenzji: 97

Bzdzichu

Liczba recenzji: 23

Hołobold

Liczba recenzji: 52

Maciej

Liczba recenzji: 11

Ojciecfelix

Liczba recenzji: 118

Tomasz

Liczba recenzji: 64

Gabione

Liczba recenzji: 104

Marcin

Liczba recenzji: 32

Grizzo

Liczba recenzji: 24

Nikop

Liczba recenzji: 47

Bartosz Mroziński

Liczba recenzji: 187

Jenny

Liczba recenzji: 55

CEGLASTY

Liczba recenzji: 29

Peter6667

Liczba recenzji: 97

Lolu

Liczba recenzji: 3

NerAlgert

Liczba recenzji: 86

Kubala

Liczba recenzji: 102

Enikon

Liczba recenzji: 101

Klocek94

Liczba recenzji: 2