Dawid
0 użytkowników
0 użytkowników
Jak dla mnie ideał :)
Super zabawa z dzieciakami !!
Jak fajnie siedzieć z córkami (7 i 8 lat) kiedy proszą o jeszcze jedną rozrywkę
Jak dla mnie ideał :)
Bardzo dobry następca podstawowego Azula, córka chętniej do niego sięga ale raczej przez to, że jest ciekawszy i więcej się dzieje
Dobry, solidny produkt
Dobry dodatek do dobrej gry, łatwe zasady więc szybko je wdrożysz
Dobry, solidny produkt
Uwielbiam, sympatyczna gra jedyny minus to trzeba mieć tą trzecią osobę (ja gram najczęściej w 2) Polecam
W porządku, bez rewelacji
Chyba źle rozpocząłem przygodę z planszówkami gdyż zacząłem od bardziej ambitnych gier, a nie od tej dlatego nie do końca się z tą grą polubiłem. Jest może i ładna ale mnie nie porwała




