Deptusto

Obserwowani

1 użytkownik

Obserwujący

3 użytkowników

Sympatyczna gra kooperacyjna, dobry przerywnik do dłuższych gier (rozgrywka trwa około pół godziny), jak i świetny tytuł dla początkujących, szczególnie młodszych graczy. Na uwagę zasługuje klimat. Wielki plus za wykonanie - blaszane pudełko, ładne karty i figury artefaktów, a to wszystko w korzystnej cenie. Pewnym minusem jest to, że niekiedy rozgrywka jest wręcz za łatwa - jeśli artefakty znajdą się blisko siebie, można stosunkowo prosto je zdobyć i zakończyć rozgrywkę. niemniej zdarzają się trudniejsze partie, szczególnie jeśli umiejętności graczy wynikające z doboru postaci okazują się nieprzydatne. Niemniej polecam - warto wypróbować!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Polecam dodatek dla graczy, którym opatrzyły się już karty z podstawki; dodatkowo wzbudza on niemałą konsternację wśród "niedzielnych" graczy, którzy do tej pory mieli okazję zapoznać się wersją podstawową, a konfrontacja z nowymi przysparza im wielu problemów :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Gra jest doskonałym wyborem dla par - zasady nie są skomplikowane, ale trochę czasu zajmuje opanowanie trzech wariantów ruchów na kart, jak i "ogarnięcie" wszystkich możliwych akcji, ale po zagraniu dwóch-trzech partii rozgrywka staje się naprawdę płynna. Moim zdaniem to świetny tytuł dla graczy, którzy często grają między sobą ;-) Uwaga - gra potrafi wzbudzić wiele emocji, szczególnie, jeśli ktoś użyje funkcje "przechwytywanie" i będzie zaciekle bronić swojego dowódcy albo zdradziecko wykorzysta jakiś rozkaz lub atak specjalny, żeby zyskać przewagę ;-)
Atutem jest również klimat, nawiązujący do starych gier, a nazwy w grze bawią i cieszą.
Karty i pudełko mają bardzo ładny design, natomiast cena faktycznie mogłaby być niższa.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Dobra kostka z wyraźnymi nadrukami. Rebel spisał się jak zwykle świetnie, szybka dostawa i dokładnie taki kolor jaki chciałem. Polecam jak najbardziej!


Dobry, solidny produkt

Podręcznik jest dobrze napisany, ciekawie przedstawia uniwersum, mechanika nie jest ani za prosta, ani za trudna. Wadą jest wspomniany już cienki papier.
Pochwały dla sklepu - przesyłka doszła bardzo szybko, po dwóch dniach, wszystko było porządnie zabezpieczone i opakowane w folię.


Anna

Liczba recenzji: 1

Dagna

Liczba recenzji: 79

Anna

Liczba recenzji: 1

Samadam

Liczba recenzji: 19