Ewa

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Dobry, solidny produkt

Całkiem przyjemna, prosta do wytłumaczenia gra. Na początek polecam grać w otwarte karty i dyskutować na temat podejmowanych decyzji, tak dużo szybciej da się nauczyć grać.

Karty ładnie wykonane, estetyczne i czytelne. Jedyne, czego można się przyczepić to fakt, że znaczniki są papierowe - w tej cenie można już oczekiwać drewnianych.

Gra ma dużą ilość dodatków, więc "ogranie" podstawowych talii nie psuje zabawy na długo


W porządku, bez rewelacji

Świetny produkt jeśli lubicie wymieniać koszulki co kilkadziesiąt gier. Jeśli nie gra się intensywnie to może i takie wystarczają, ale moim zdaniem warto zapłacić te 1.5-2x więcej za coś dużo bardziej trwałego - i przede wszystkim sztywniejszego.

W końcu same gry tanie nie są, a szkoda je niszczyć słabą koszulką.


Dobry, solidny produkt

Całkiem niezła rozrywka na długą podróż - nie wymaga miejsca ani przygotowania. Jedyny minus jest taki, że gardło pobolewa po godzinie-dwóch gry.

Same historie są dziwne i dość wydumane, niektóre są bardzo trudne do odgadnięcia, bo poziom absurdu przekracza stan krytyczny - ale większość jest na odpowiednim poziomie żeby dało się je rozwikłać w ciągu 5-10 minut przy 2 osobach.


Jak dla mnie ideał :)

Kampania wprowadzająca jet nieco słabo wyważona - ciężko jest wygrać ludźmi. Poza tym - same plusy. Kampanie ciekawe, dostępne dodatkowe scenariusze; pięknie wykonana gra (w tym malowane, ładne figurki!).

Jeśli chodzi o 2osobowe planszówki to jedna z moich ulubionych; dobry stosunek jakości do ceny.


Jak dla mnie ideał :)

Fajna mechanika; można grać dynamiczne sesje. Poza tym - steampunk, czyli dla fanów gatunku duży plus, bo niewiele jest systemów w takich klimatach.
System lekki, ciekawa mechanika testów (karty).


Czar591

Liczba recenzji: 0