Filip

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Dodruk chyba nie jest narazie planowany, ale widziałem jeszcze pojedyńcze egzemplarze cytadeli w empikach.


Dodatek bardzo urozmaica grę, oprócz fazy ofiar i kreatur dochodzi jeszcze kawałek mapy z Atlantydą (można pograć w sześciu). Gra staje się bardziej zrównoważona, a czs rozgrywki sięwydłuża (ok. 3h).Jednak jeśli gramy w pięć osób to raczej bez dodatku. Największym minusem mythology expansion jest cena, za 140 zł to przecież mogę sobie kupić nową świetną grę (chodźby Power Grid albo TtR), a nie kawałek mapy kilka klocuszków i parę kart. Ale i tak fajnie go mieć i grać jako Atlantyda. Rebel, jak zwykle bez zarzutów.


Świetna gra, proste zasady (o czym może świadczyć choćby fakt, że moja koleżanka dołączyła się do gry nieznając zasad i nauczyła się ich w ciągu kilku tur patrząc na planszę), wciąga. Najbardziej lubię podziwiać rozwój mojej cywilizacji, miodzio ;-).
Polecam tą grę każdemu jednak osoby lubiące tylko szybkie gry mogą nie być zachwycone. Dla mnie MN jest lżejszą wersją Gry o Tron z dodatkiem ekonomii. Ja jestem w stu procentach zdowolony z kupna, a także ze świetnej postawy REBLA. POLECAM!


Jenga jest świetną grą nadającą się na każde spotkanie, od rodziny po kolegów z klasy. Lekka, szybka i przyjemna. Polecam.


No co tu dużo mówić po tylu dobrych komentarzach. Gra Puerto Rico jest świetną grą ekonomiczną i można spędzić przy niej wiele godzin dobrej zabawy.
Natomiast rebel... jak zwykle na medal.


Nekhomanta

Liczba recenzji: 2