Filozofius

Skryba

Obserwowani

3 użytkowników

Obserwujący

4 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Doskonały wybór dla graczy nieco znudzonych zbyt niskim poziomem trudności potworów z podstawowej wersji gry. Warto połączyć go z "Miastem" - dodatkowe wyposażenie ułatwi eksplorację katakumb. Same podziemia mogą stać się kopalnią skarbów dla bohatera albo... miejscem jego wiecznego spoczynku. Sam Pan Podziemia - ciekawy przeciwnik. P.S. Chyba nie jestem w pełni obiektywny, bo po prostu uwielbiam spokojny, sączący się niespiesznie nastrój "Talismana", przerywany rzutami kością oraz siorbaniem ciepłej herbaty...


Jak dla mnie ideał :)

Koszulki kupione zamiast produktu innej firmy (niedostępnego w chwili zakupu) okazały się bardzo dobrą alternatywą. Sztywne, nie sklejają się, dobrze się tasują. Gdyby jeszcze koszulki od Rebela były nieco tańsze... (to już tradycyjny zarzut / opinia/ prośba i błaganie...).


Jak dla mnie ideał :)

Kolejny dodatek do jednej z moich ulubionych gier...
Miasto umożliwia wzięcie oddechu przed dalszą, pełną niebezpieczeństw wyprawą (polecam łączyć ten dodatek z "Podziemiami"). Zawiera jedno z moich ulubionych alternatywnych zakończeń - po prostu trzeba zgromadzić i donieść do Korony Władzy określoną ilość pieniędzy (zwalnia z konieczności "przepychanki" z użyciem czaru śmierci). Duży plus za listy gończe. A komu się nie podoba - to do więzienia! ;) (Może uda się przekupić strażnika).


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Jesteśmy z Małżonką miłośnikami całego cyklu.
Ta konkretna odsłona została kupiona nieco przez przypadek... Cena na winietce w sklepie była niewyraźnie poprawiona pisakiem i gdybyśmy widzieli ją wyraźnie, to zapewne byśmy się nie skusili na zakup. I popełnilibyśmy błąd!
Liczne zmiany, ciekawa koncepcja połączenia transportu kolejowego i morskiego (dająca nowe możliwości szachowania przeciwnika) - odświeżają markę i pozwalają na nowo zanurzyć się w wir rozgrywki. Polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Długo czekałem na możliwość zakupu tej gry (ogromne podziękowania dla Rebela za wydobycie chyba z podziemi jednego egzemplarza). Prosta mechanika, duża regrywalność, przepiękna oprawa graficzna (to pudełko!) i wciągająca fabuła (a raczej fabułka). Polecam!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Schizoferret

Liczba recenzji: 294

CMDR_Blue_R

Liczba recenzji: 456

ajfel

Liczba recenzji: 111

Sirpaul

Liczba recenzji: 8

Kornelek

Liczba recenzji: 78

Michał

Liczba recenzji: 55

Maemi

Liczba recenzji: 17