Gabriel

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Dobry, solidny produkt

Urocza gra. Bardzo prosta, bardzo ciekawa - ale do czasu. Po kilkudziesięciu partiach gra jest "zniszczona", gdyż nie oferuje aż tylu możliwości co inne gry logiczne. Niemniej - jest to doskonała metoda na wprowadzenie kogoś w planszówki.


Jak dla mnie ideał :)

Doskonała gra. Ze względu na różnorodność figur zbliżona jest trochę do szachów. Polecam fanom intensywnego (!!!) myślenia. Można rozegrać luźną partię w 15 minut, a można siedzieć i niszczyć się przez godzinę w trudnym pojedynku.


Jak dla mnie ideał :)

Jest to jedna z najlepszych gier przygodowych w tym sklepie, bierzcie w ciemno.

- Nie ma 1000 kart do czytania. Gra jest szybka, jeden scenariusz można rozegrać w 15 minut.

- Nie ma 100 kart do zapamiętania, żeby wykorzystać swoje zdolności. Przydzielacie 3 parametry i fru - do gry.

- Zasady są proste, nie ma tak jak często w tego typu grach, że "aaa... zapomniałem o tym... i o tym"...

- Pomimo kostek, jest mocno taktyczna (a nawet strategiczna) i bez dobrego planu nie ma szans na zwycięstwo. Po prostu w planach uwzględniacie szansę niepowodzenia.

- Gra jest na tyle proste, że sprawdza się na 2 osoby z żonami/dziewczynami. Jednocześnie na tyle ciekawa, że koncentrujesz się na taktyce, a nie czytaniu/kombinowaniu co z robić z 100 kartami i przedmiotami.

- Klimat!!! Przy wszystkich zaletach, naprawdę czuć osaczenie i horror. Kolejne podjazdy demonów na wyczerpanych ludzi, kolejny wysiłek przy przetrwać. Miód!

Kupujcie kurcze!!! Wtedy wydadzą dodatek po polsku, a są tam dodatkowe figurki, karty i inne rzeczy.


Jak dla mnie ideał :)

Jeżeli lubicie Zaginione Miasta, to jest to gra dla was. Generalnie - na zmianę kładziecie karty na planszę i zgodnie ze strzałkami/rysunkami - zgarniacie inne karty. Bardzo prosta, bardzo sympatyczna, rozgrywka trwa 15 minut. Śliczne wydanie.


Dobry, solidny produkt

Muszę uprzedzić - to jest RODZINNA gra logiczna. Tzn. jest BARDZO prosta i bardzo niestresująca. Doskonale zapewne sprawdzi się w grze z dzieckiem w wieku 6-8 lat, ucząc go spostrzegawczości. Starszym fanom gier logicznych zdecydowanie odradzam.


Ashgan

Liczba recenzji: 140