Gorky

Taktyk

Wrocław

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

W porządku, bez rewelacji

Zirytowany tworzeniem własnych "miarek" do bitewniaków postanowiłem w końcu zaopatrzyć się w porządną miarkę z calami i centymetrami. Opinie były całkiem niezłe więc wydawało mi się że produkt będzie doskonały. Miarka jest fajna, spełnia swoją rolę itd. Niestety potrafi się sama zwijać bez zwolnienia blokady. Zwijanie jest powolne i wynika prawdopodobnie z wady fabrycznej - blokada trzyma po prostu zbyt słabo (no chyba że dostałem wadliwy produkt...). Jest to o tyle problematyczne że często potrzebny jest twarda, długa, stała linia do mierzenia przecięcia między dwoma punktami i miałem nadzieję iż taką miarką zastąpie inne wynalazki.


Wspaniała gra blefowania i pozorów. System ukrytego głosowania pozwala na przeprowadzanie nieoczekiwanych działań przez cylonów, atmosfera spisków i wzajemne oskarżenia wypełnia każdą sesje z tą grą :D sama gra pod względem wykonania jest super. Polecam!


Dobry, solidny produkt

Bardzo fajna podstawka przydatna do własnych autorskich pomysłow :D można umieszczać elementy w niej na kilka sposobów. Można spokojnie je pomalować.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobra podstawka, umeiszczone figurki świetnie pasują. Dobrze się wpasowuja w heksy. Można spokojnie je pomalować.


Dobry, solidny produkt

Bardzo fajny kubek, na dnie mieści się około 5 zwykłych kości, co z reguły wystracza do większości gier aby kości nie lądowały na sobie. W przypadku bitewniaków z użyciem małych kostek też nie ma problemów. Myślałem tylko że jest trochę mniej czerwony :P


Real_simon

Liczba recenzji: 94

Dziadekjoe

Liczba recenzji: 115

Czincz

Liczba recenzji: 56