Grzegorz2010

Weteran

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

Kupiłem tą grę w promocji na święta wraz z jej drugą częścią za połowę ceny aby wciągnąć 8 latka w planszowki. Jej zasady są dosyć proste a sama rozgrywka na tyle krótka że bez problemu jest w stanie utrzymać syna przy stole do samego końca. Wykonanie gry stoi na dobrym poziomie i obie części (zarówno smok i trolle) mieszczą się w jednym pudelku. Niestety licho tutaj z regrywalnoscia, po 10-15 walkach wieje nudą. Nawet otrzymane promocyjne kafle nie wiele zmieniają. Gdybym wydał na całość 200zl to bym trochę żałował.


Kupiłem tą grę w promocji na święta wraz z jej drugą częścią za połowę ceny aby wciągnąć 8 latka w planszowki. Jej zasady są dosyć proste a sama rozgrywka na tyle krótka że bez problemu jest w stanie utrzymać syna przy stole do samego końca. Wykonanie gry stoi na dobrym poziomie i obie części (smok i trolle) mieszczą się w jednym pudelku. Niestety licho tutaj z regrywalnoscia, po 10-15 walkach wieje nudą. Nawet otrzymane promocyjne kafle nie wiele zmieniają. Gdybym wydał na całość 200zl to bym trochę żałował.


Tak jak już ktoś wspominał, cena jest za wysoka w stosunku do zawartości pudelka. Wiem, że wytworzenie aplikacji sporo kosztuje ale nie trzeba jej później drukować i dodawać do każdego egzemplarza gry więc nie jest to dobry argument uzasadniający taką SCD. Chyba FFG zapomniało że nie konkuruje już z descentem 2ed ale z takimi tytułami jak Tanaries Adventures, Oathsworn, Storm Sunder a nawet Gloomhaven czy wieloma innymi tytułami. Gdyby cena była w granicach 350zl to pomimo posiadania pełnej 2 edycji skusiłbym się, ale to niestety jest niemożliwe, a szkoda bo sama gra będzie pewnie dobra.


Jak dla mnie ideał :)

O kurde faktycznie :), to nam chyba wyjątkowo dobrze szło bo punktacja wychodziła między 60-80 punktów na 99 znajdujących się na planszy. Graliśmy z dociąganiem kart aczkolwiek w późniejszym etapie gry każdy od razu wiedział co będzie mu potrzebne a co nie, więc nie spowalniało to rozgrywki. Dziękuję za podpowiedź.


Jak dla mnie ideał :)

Gruba folia, łatwo się rozdzielają oraz otwierają. Wykorzystuje je w grach planszowych od wielu lat i nie przypominam sobie żeby którakolwiek rozerwała się. Polecam.


Spider_priv

Liczba recenzji: 83

TheMartin2281

Liczba recenzji: 0

damian

Liczba recenzji: 0