Hejas

Miejscowy

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Nightbomber, modele są ZUPEŁNIE inne, tylko pozornie wyglądają podobnie. ;)


Jak dla mnie ideał :)

Po przeczytaniu opinii Łukasza Guzowskiego aż pokusiłem się o własny komentarz. Otóż moje wrażenia z gry po rozegraniu dobrych kilkudziesięciu partii są skrajnie inne: zdecydowana większość gier, przy zbliżonym poziomie umiejętności graczy i zbalansowanych taliach, jest niezwykle wyrównana i rozstrzyga się dosłownie w ostatnim momencie, a o zwycięstwie czy przegranej decydują najmniejsze detale. Bardzo rzadko zdarzają się sytuacje, że z góry wiadomo, że jeden z graczy ma kompletnie przerąbane i zazwyczaj - przy dobrej talii - istnieje szansa na wyjście nawet z najgorszej sytuacji. Prawdopodobnie posiadanie dwóch zestawów podstawowych rozwiązałoby większość wymienionych przez Łukasza problemów (niestety w zestawie podstawowym zestawy celów występują pojedynczo (podczas gdy w talii można je dublować), co sprawia, że nieco trudniej złożyć spójny i niezawodny deck).

Wracając do samego produktu, to z miejsca stał się on moją ulubioną grą karcianą i jedną z ulubionych szeroko rozumianych gier planszowych w ogóle. Dodatkowo zachęcam wszystkich do zapoznania się z rozwijającą się w Polsce (i przede wszystkim w Trójmieście) sceną turniejową. ;)


Jak dla mnie ideał :)

Jeden z najprzydatniejszych podręczników do 4 edycji - wszystkie zasady w jednym miejscu i w przyjaznym formacie. Polecam dla graczy i MG.


Nightbomber

Liczba recenzji: 252