Jarosław

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

W porządku, bez rewelacji

Gra trochę za droga na zawartość. Rozgrywka także nie powala. Natomiast klimat i zabawa z trumnami spływającymi rzeką bardzo fajny. Pozdrawiam 6/10.


Jak dla mnie ideał :)

Fajna gra do plecaka na wyjazdy. Doskonale sprawdziła się w 8 osobowym gronie. Przy czterech osobach nie działa tak fajnie. Polecam.


Dobry, solidny produkt

Karty same w sobie nie odbiegają od reszty dodatków do DiXita. Są ładnie wykonane i na pewno urozmaicą kolejne rozrywki w tą sympatyczną grę. Niestety odejmuję jeden punkt za pudełko do gry.
Dixita zabieram ze sobą na spotkania okolicznościowe, gdyż jest świetną grą towarzyską. Teraz niestety dostałem wielkie pudło do noszenia, zamiast normalnego pudełeczka wielkości kart. Będę w nim nosił przede wszystkim powietrze. Gdyż jest za małe aby wsadzić więcej niż 2 zestawy kart. Powinno być albo ciut szersze albo chociaż mieć w środku stare opakowanie. Po mojemu chwyt marketingowy popsuł funkcjonalność.


Jak dla mnie ideał :)

Gra jest bardzo fajna. element losowości i strategi dobrze siebie uzupełniają. Z kart da się stworzyć naprawdę fajne kombinacje oraz samo działające maszyny kryształkowe. Jak stary magicowiec strasznie mi się gra podoba i polecam. Fajna, nieskomplikowana i szybka. Wyszły już do niej dwa dodatki które powiększają pule kart do draftu oraz wprowadzają nowe mechanizmy - warto !


Podręcznik bardzo fajnie napisany. Śmiałem się gdy czytałem kolejne strony. Co do treści to jest bardzo przewidywalna, jeżeli jesteś MG od przynajmniej 10 lat. Książka ta jest bardzo dobra dla osób które mają młodego MG, wtedy gracze powinni to kupić mu na urodziny. Jeżeli już zarabiasz to kup sobie go i postaw na półkę, jeżeli nie masz stałego dochodu to raczej nie inwestuj tylko kup kolejną część neuroshimy, monastyru czy czegokolwiek innego.


jelenn

Liczba recenzji: 155