Juri

Weteran

Warszawa

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

4 użytkowników

To dodruk, nie premiera…

A kiedy Trolle I Elfy?


Jak dla mnie ideał :)

Pół godziny zabawy ze skalpelem i własny organizer gotowy - zintegrowany z oryginalnym pudełkiem, chroniący figurki i wszelkie inne elementy, a co najważniejsze dokładnie taki jak sobie zaplanowaliśmy. Świetny produkt.


Jak dla mnie ideał :)

Genialny produkt. Kilka minut i można wyściełać wnętrze pudełka od gry miękką warstwą ochronną.


Dobry, solidny produkt

Są śliczne. Na zdjęciach tego nie widać, ale detale są naprawdę fajnie odwzorowane, a kolor jest żywy, przez co pomimo dość skomplikowanego wzoru nie trudno jest odczytać z kostki wynik.

Nie mogę dać 5 ze względu na cenę - mimo wszystko 10zł za kostkę to rozbój w biały dzień, ale chętnie poddam się takiemu procederowi, bo kwota wynika głównie z umowy z dawcą licencji, a Q-Workshop to nasza duma narodowa, marka która skutecznie umila mi hobby od jakichś 15 lat. :)


Jak dla mnie ideał :)

Kupiłem 5 paczek, zaraz po otrzymaniu przesyłki zużyłem wszystkie. Po prostu rozeszły mi się po kilku grach. Są zaskakująco sztywne. Pomimo że są mniejsze niż myślałem na początku, są w stanie pomieścić całkiem sporo żetonów i sprawiają, że wyglądają one po prostu ELEGANCKO. :) Ułatwiacz życia, jeśli do tej pory te wszystkie elementy ulubionej gry przechowywane były w jakichś poszarpanych dilerkach. Co za genialny produkt. Niby 10zł za 3 pudełeczka wydaje się wysoką ceną, ale zyskujemy w tej cenie niesamowitą wygodę i efekt wizualny. Pewnie kupię jeszcze z 10 opakowań. Mam nadzieję, że Rebel nie przestanie ich dystrybuować, bo się pogniewamy!


MasterM

Liczba recenzji: 22

Spider_priv

Liczba recenzji: 83

GRUSZKA

Liczba recenzji: 24

TheMartin2281

Liczba recenzji: 0