Kedzia79

Miłośnik

Łódź

Obserwowani

3 użytkowników

Obserwujący

24 użytkowników

Zobacz wszystkich

Uwielbiam. Zawsze bawimy się przy tej grze świetnie. Niby prosta mechanicznie, ale jednak zmusza nasze szare komórki do myślenia. Kombinacji ras ze zdolnościami specjalnymi już w podstawce jest dużo, a w połączeniu z dodatkami , których jest do wyboru do koloru, dostajemy produkt, który na pewno szybko się nie znudzi. Mocno polecam.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Posiadam anglojęzyczną wersję Mysterium, gdyż bardziej spodobała mi się jej szata graficzna. Gra porusza naszą wyobraźnię, jest bardzo klimatyczna i wciągająca. Idealna na lekkie, odprężające wieczory, kiedy chcemy odpocząć od cięższych, strategicznych tytułów. Dodatkowo ta edycja posiada zasłonkę dla ducha, co znacznie usprawnia samą rozgrywkę. Polecam


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Całkiem przyjemny deckbuilding. To co rozróżnia ją od innych tego typu gier, to możliwość ułożenia już wykorzystanych kart na stosie kart odrzuconych, dzięki czemu dostajemy fajną szansę zarządzania talią, a co za tym idzie większą kontrolę nad budowaniem kombosków. Polecam


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Pierwsza gra w kolekcji, w którą lepiej mi się grało samemu Mój mąż poddał się po 10 minutach twierdząc, że to nie dla niego, a ja byłam w swoim żywiole. Ta gra to zbiór świetnych łamigłówek zgrabnie połączonych tenatycznie. Bardzo mocno polecam.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Stworze mnie się nawet podoba. Mechanika nie jest jakaś wybitna i nowatorska, ale grając w więcej niż 2 osoby może być całkiem przyjemnie. Jest trochę negatywnej interakcji, ale to co jest największą zaletą tej gry to temetyka słowiańskiej mitoligii. Cena natomiast jest z kosmosu. Kupiłam grę za 149 zł i uważam, że tyle jest warta patrząc po zawartości pudełka. Nie ma w środku nic takiego co mogłoby podnieść wartość tego produktu o aż tyle w stosunku do ceny z kampanii.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Teichan

Liczba recenzji: 413

Schatan

Liczba recenzji: 89

Vento87

Liczba recenzji: 134

kerkas

Liczba recenzji: 196

Krzysiek

Liczba recenzji: 155

Red5

Liczba recenzji: 19

Rafał

Liczba recenzji: 50

NLoriel

Liczba recenzji: 137

ferreg

Liczba recenzji: 54

Kakulus1

Liczba recenzji: 322

Biedak

Liczba recenzji: 46

Destos

Liczba recenzji: 26

Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Caireth

Liczba recenzji: 24

porzecznik

Liczba recenzji: 0

Invader

Liczba recenzji: 124

Viluir

Liczba recenzji: 19

Inwersyjnie

Liczba recenzji: 0

Agata90

Liczba recenzji: 102

Vento87

Liczba recenzji: 134

odrzuckarte.pl

Liczba recenzji: 11

Leinadkes

Liczba recenzji: 50

Jan

Liczba recenzji: 14

Maxio1982

Liczba recenzji: 411

Aguthek

Liczba recenzji: 72

KCywek

Liczba recenzji: 20

Krzysztof_99

Liczba recenzji: 0