Kiti47

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Fantastyczna! Po recenzjach wiedziałam że mi sie spodoba, ale nie wiedziałam że aż tak :) Długo nam zeszło na początku jeśli chodzi o ogarnianie zasad, tym bardziej że przy tak fajnie napisanej instrukcji nie mogłam się powstrzymać od czytania jej na głos, ale jak już się rozegra pierwszą partię to później leci już samo. Polecam każdemu gorąco, świetne pomieszanie różnych mechanik, dla miłośników główkowania.


Jak wszystkie Azule, bardzo, bardzo lubię. Na początku cięzko mi było przestawić się mentalnie na inny wzór dobierania płytek, ale później już było z górki. Bardzo dobrze zrobione nowe podejście do starego tematu.


Doskonale się bawiłam przy ty tytule. Zasady proste do ogarnięcia, nie ma wielu elementów oraz dużej planszy więc można spokojnie zabrać na spotkanie ze znajomymi w pubie.


Początkującym może być ciężko ogarnąć zasady, ale gdy już to się zrobi, to gra sprawia niesamowitą frajdę. To było moje pierwsze zetknięcie z grami Uwe, i od tego czasu jestem wierną fanką, zarowno Agricoli jak i jej twórcy :) Uwielbiam tą grę.


Świetna gra. Niestety najczęściej gram na 2 osoby, ale i w tej wersji daje radę. Od 4 osób to dopiero jest zabawa! Obecnie jestem na etapie kolekcjonowania dodatkowych map.


Konrad

Liczba recenzji: 96

TT87ART3BC

Liczba recenzji: 253