Krzysztof

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

W porządku, bez rewelacji

Grę kupiłem bo była tania. Ale nie przypadła mi do gustu. Wykonanie jest dobre a zasady przejrzyste. Niestety gra po prostu do mnie nie trafiła. Chciałem ją stosować jako szybki przerywnik między innymi dłuższymi grami, ale mam w kolekcji kilka innych tytułów lepszych do tego celu, więc tak naprawdę grałem w tą karcianke tylko 2 razy.
Do wykonania nie mam się co przyczepić, po prostu gra do mnie nie trafiła.


Dobry, solidny produkt

Witam Gra naprawdę bardzo dobra i ciekawa. Dla mnie duży plus za to że partię w 3 osoby można rozegrać tak naprawdę w 30 minut :) Gra jest ponoć od 10 lat, ale ja w nią gram z moim 4 letnim synkiem i z żoną i naprawdę nie długo trzeba było tłumaczyć zasady. Oczywiście ja jeszcze liczę punkty ale dzieciak fajnie się orjętuje w liczbach :)
Gra jest pełna radości bo tak naprawdę każdy zdobędzie kilka figurek więc zawsze satysfakcja jest :)
Co do starszych graczy to tak jak pisałem można rozegrać szybką partię dla zwykłego relaksu. Jest troszkę główkowania ale grę określiłbym jako lekką.
Wykonanie bardzo dobre i solidne.
Polecam


Jak dla mnie ideał :)

Kupiłem grę rok temu. Specjalnie czekałem z komentarzem żeby się dobrze rozegrać. Produkt bardzo dobry, tak pod względem wykonania jak i grywalności. Na początku gra była przeznaczona dla mnie i znajomych, ale obecnie gram w nią z moim 4 letnim synkiem!!! I jest to bardzo fajna zabawa edukacyjna. Na początku układaliśmy sobie wagoniki ale z każdą grą synek pytał o nowe elementy których nie używamy i już po kilku partiach grałem z nim na pełnych zasadach, nie mogąc wyjść z podziwu że 4 letnie dziecko jest w stanie tak dobrze zrozumieć zasady :))
Polecam tak naprawdę wszystkim :)


Dobry, solidny produkt

Świetna gra :)
Po pierwsze prawie zerowa losowość rozgrywki wszystko co się dzieje na planszy jest prawie w 100% konsekwencja twojej strategi!!! Losowo dochodzą ci tylko żetony ale zawsze masz ich pięć na reku więc zawsze masz jakieś wyjście z sytuacji :)
Zasady są banalnie proste i wystarczy chwile żeby się odnaleźć, do tego rozgrywka się nie dłuży jednego wieczoru można bez problemu rozegrać 3 partie bez znużenie.
Serdecznie polecam!!!

Wykonanie gry bardzo dobre, figurki plansza i żetony dobrej jakości szybko się nie uszkodzą nawet przy codziennym graniu !!!

Jeszcze raz polecam


JediPrzemo

Liczba recenzji: 199

Reifield/Bogey

Liczba recenzji: 155