Lukas

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Nie jestem obiektywny. Uwielbiam Samotnika z Providence (H.P. Lovecraft) przeczytałem wszystko co jego, co innych o Cthulhu, jego biografie. Nie jestem obiektywny.
Gra wydana świetnie. Mnie nie przeszkadzał chaos na mapie jakoś to z moimi współgraczami ogarnęliśmy (a to są dzieciaki 12 i 9) Z przyjemnością ogląda się komponenty gry a gra się bardzo klimatycznie. Zasady proste. Spokojnie po dwóch partiach zaczyna się budować swoja strategie na grę.
Po rozegraniu kilku partii wróciłem do opowiadań w których pojawia się miasto Kingsport. Dzieciaki zachęcone do czytania Samotnika ale chyba jeszcze dam im czas.
Zdecydowanie polecam grę. Szczególnie z obecną ilość komponentów, jakość wykonania, dodakowy + dla fanów H.P. Lovecraft za klimat. To się po prostu opłaca.
Rebel rewelacja przyszło do mojego paczkomatu pod domem w 23 godziny. Tak to ja mogę kupować w Internecie.


Dobry, solidny produkt

Pudełko aż tak mnie nie zachwyciło jak poprzedników. Może za dużo recenzji produktów czytam, a może wolę solidniejsze, plastykowe opakowania do czegoś, co moim założeniu ma być travel. Ale źle nie jest. Żeby mieć porządek w małym pudełku wszystko pogrupowałem i spakowałem w woreczki strunowe. Wykonanie komponentów dobre, ale mogło by być lepsze.
A o grze:
w zasadzie po przeczytaniu tony recenzji dokładnie wiedziałem czego szukać i to dostałem.
Małą grę, „prawie” sesję RPG o buszowaniu w podziemiach, losowość z kości + logika w podejmowaniu decyzji żeby brnąc ku najwyższym punktom. Można się bawić w stadzie plus że można grać samemu. Zasady proste, ale nie do przesady, trzeba rozegrać kilka partii żeby zobaczyć co się bardziej opłaca robić w grze. Mnie najlepiej gra się w dwie osoby albo solo, układać kościanego pasjansa przy szklaneczce. 
Rebel rewelacja przyszło do mojego paczkomatu pod domem w 23 godziny. Tak to ja mogę kupować w Internecie.