Łukasz

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

5 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Jeszcze nie miałem okazji prowadzić tych przygód ale po przeglądnięciu wyglądają na dobrą pozycję aby rozpocząć swoją przygodę z Warhammerem FRP.


Jak dla mnie ideał :)

Super dodatek, bardzo fajnie rozbudowuje podstawkę i eliminuje pewne niedopatrzenia, czy tam bardziej balansuje samą rozgrywkę. Bardzo polecam :)


Dobry, solidny produkt

Bardzo fajna pomoc dla graczy, zwłaszcz przy mistrzu który nie usmierca namiętnie bohaterów ;-) Jedyny minus to śliski papier, który został użyty do wydruku, słabo pisze się po nim ołówkiem, zwykły gazetowy papier byłby lepszy :)


Dobry, solidny produkt

Dostawa gry jak zwykle super szybka!

Co do samej gry to po pierwszej rozgrywce jakoś super mnie nie zachwyciła - może głównie dlatego że była to pierwsza rozgrywka i motanie się z zasadami, kartami i figurkami statków jest trochę deprymujące ;-)

Pierwsza rozgrywka była krótka, sami siebie wykończyliśmy, nie potrzebna była ingerencje Cylonów :D No nic, planujemy kolejne sesje więc mam nadzieję, że odkryję potencjał tej gry.

A same zasady i rozgrywka są w sumie proste, już pod koniec szło nam całkiem sprawnie i zaczeliśmy dostrzegać różne możliwości wykorzystania umiejętności czy to samych obszarów na planszy.


Jak dla mnie ideał :)

Najlepsze farbki do figurek!


Ashgan

Liczba recenzji: 140

Błażej π

Liczba recenzji: 38

Andrzejsob

Liczba recenzji: 20

Dziadekjoe

Liczba recenzji: 115

Czincz

Liczba recenzji: 56