Maciej

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Podręcznik oceniam bardzo wysoko. I to pod każdym względem.

Wykonanie jest przecudne - grafiki są ciekawe, przyjemne dla oka a jednocześnie nieabsorbujące uwagi. Sam podręcznik jest czytelny, napisany z odpowiednią równowagą pomiędzy wytłumaczeniem mechaniki a opisami. Przyczepić się można jedynie do braku numeru stron przy liście zaklęć (ułatwiałoby to nawigację). Jednak suma sumarum muszę powiedzieć, że przeglądanie podręcznika jest czystą przyjemnością. Łapię się na tym, że wertuje go bez konkretnego celu - po prostu czekając, co tym razem wyszukam.

Jestem również wielkim fanem zaproponowanej mechaniki. Prostota i intuicyjność systemu jest wspaniała. Walki są szybkie i dynamiczne, umiejętności pozostawiają sporo miejsca do własnych ustaleń z MG, bardzo podoba mi się również zmniejszenie omnipotencji magii (w porównaniu z 3.5), chociaż nie oszukujmy się - magia nadal jest potężna ;). Jednak to przyjemne w końcu zagrać grywalnym paladynem, czy mnichem - miód leje się strumieniami.

Mam nadzieję, że nie jest to wbrew regulaminowi strony, ale jednocześnie chciałbym zaprosić do kontaktu osoby z Warszawy, które podzielają moją pozytywną opinię na temat nowego systemu i szukają graczy/MG. Piszcie na: Seth1221@op.pl


Dobry, solidny produkt

Moim zdaniem dodatek bardziej wzmacnia siły zniszczenia, niż porządku. Zdolność nekromancji daje wiele nowych możliwości, podczas gdy dzikość jaszczuroludzi raczej nie zachwyca.


Nelthar

Liczba recenzji: 1