Maciek

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Świetna kostka, na pewno doda klimatu na najbliższej sesji Neuro


Dobry, solidny produkt

Trudno ocenić ten dodatek. Niby, każdy artykuł z osobna jest bardzo interesujący. Może tylko "Poznaj sekrety Tornado" wyszło trochę dziwnie, bo w gruncie rzeczy powinien być on przeznaczony dla MG. "Bohater^3" ("Bohater^2 zresztą też) to ta przysłowiowa świnka morska. Mamy nowe pochodzenie, mamy nową profesję i związane z nią Sztuki Walki. Mamy zasady przeprogramowania maszyn i dwa artykuły z zasadani dot. Tornado i statystykami pancerzy wspomaganych. Mamy też trochę nowego "ekłipmentu" i nowe cechy z profesji. Ni to świnka, ni to morska. Ale mimo to polecam wszystkim graczom i niektórym MG :)


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobry podręcznik, nie ma się do czego przyczepić. Dodatek wręcz niezbędny dla każdego MG. Przyda się też graczom odgrywającym Tresera Bestii. Wszystkie bestyjki podzielone w zależności od środowiska w jakim żyją (Pustkowia, Ruiny, Neodżungla itd.) Akurat się złożyło, że paczka przyszła w moje imieniny :)


Jak dla mnie ideał :)

Kość jak kość. Przyszła w paczce razem z podręcznikiem, zawinięta w folię z bumelkami, jak egipska mumia :)


Dobry, solidny produkt

Jest! Mam! Nareszcie! Dosłownie przed chwilą "rozerwałem " pudełko i dorwałem się do zawartości. Moim oczom ukazała się tekturowy box. Nie wytrzymując napięcia w końcu go otworzyłem. Co do poszczególnych części zestawu: Podręczniki są dobrej jakości, choć za te cenę mogły by być w twardej oprawię. Potem w moje ręce wpadła naszywka.. Co jest na niej napisane nie zdradzę :P Ta została wykonana w miarę dobrze. Następnie gazeta. Zadrukowana po obu stronach karta A5 (chyba). Nie przeglądałem dokładnie jej treści, ale sądzę, ze będzie dobrym dodatkiem aby uklimatycznić sesję. Potem mamy kilka arkuszy z mapami i jakimiś innymi rzeczami. Jest też logiczna gra planszowa. Na razie nie czytałem jej zasad, ale może być to interesujące. Na koniec zostawiłem pocztówkę. Przecudna! Niezwykle klimatyczna.

Reasumując: " Neuroshima: Moloch: ucieczka z Miasta Maszyn" był dobrym zakupem. Jest edycją limitowaną w cenie 80 zł. Podręczniki do innych gier tyle kosztują, a to przecież limitowany box. Tak więc polecam N:M:uzMM każdemu fanowi Neuroshimy.