Magda

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Wspaniała rozrywka umysłowa! Zakupiłam najpierw dla siebie, potem zaraziłam siostrę, następnie mamę. Wszędzie gdzie się pojawiamy z IQ Twistem, gra przyciąga uwagę i zainteresowanie innych. Wydawać by się mogło, że pudełko niepozorne, a rozrywki dostarcza bardzo dużo. Mnóstwo schematów do układania, także możliwości się szybko nie wyczerpują. Klocki i pudełko wykonane bez zarzutu. Jestem bardzo zadowolona. Jeśli ktoś lubi łamigłówki i zagadki logiczne, z pewnością będzie zadowolony!


Dobry, solidny produkt

Jestem po pierwszej rozgrywce w Abetto (w 4 osoby). Najpierw trzeba przebrnąć przez instrukcję, która nie jest prosta i oczywista i trochę się zmęczyliśmy nie mogąc się doczekać samej gry. Ale po przebrnięciu przez nią i po kilku pierwszych turach większość zasad opanowaliśmy i nie trzeba było zaglądać do instrukcji.
Gra ma oryginalną tematykę i sprawia przyjemność, bawiliśmy się bardzo dobrze! Przy każdej następnej rozegranej przez nas rundzie gra nabierała rumieńców, bo zaczęliśmy używać więcej kart gadżetów, pojedynkować się i strzelać do siebie - w grze jest dość sporo interakcji między graczami (to oczywiście zależy od osób grających - przy ostrożnej, asekuracyjnej grze, tak by nie wchodzić innym w drogę może się zrobić trochę monotonnie). Duża losowość w grze nam nie przeszkadzała - została wynagrodzona przez atrakcyjny element - ruletkę.
Jakość - plansza główna, karty domów i postaci wykonane z grubej tektury, nie do zdarcia. Z kartami zadań i gadżetów już trochę gorzej, bo są dość cienkie, ale myślę, że je po prostu zakoszulkuję. Kolory ładne, przyjemnie się patrzy.

Choć szału nie ma, to gra bardzo przyjemna, z pewnością jeszcze do niej wrócimy! I myślę, że przy następnych okazjach zrobi się ciekawiej, bo śmielej będziemy korzystać z dodatkowych opcji w grze, co zwiększa interakcję. Ja jestem zadowolona z zakupu!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Kamil

Liczba recenzji: 3

MarcinM

Liczba recenzji: 2