MarcinM

Poliglota

Szczecin

Obserwowani

10 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

1 użytkownik

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobra graficznie i jakościowo gra - piękne wnętrza kamienic, doskonała jakość ruletki i pozostałych elementów w pudełku.
Gra pozostawia szerokie pole do popisu dla graczy (gadżety!) i wprowadza masę urozmaiceń w trakcie rozgrywki (np. sytuacje specjalne, jak brak możliwości dokonywania włamań, z powodu patroli straży).
Potężną zaletą gry jest też bardzo duża interakcja pomiędzy graczami i ciekawy setting (Francja, eleganccy włamywacze, pojedynki na dachach), oraz zastosowanie w niej ruletki.
Nikt o tym jakoś nie wspomniał, ale gra ma bardzo fajny feel z gier RPG - mamy własną postać, która posiada swoje startowe gadżety; rozwijamy ją przez zdobywanie różnych skarbów; używamy specjalnych umiejętności (gadżety); wykonujemy questy (karty zadań zmieniane co turę); pojedynkujemy się z innymi graczami (zamiast tradycyjnych kości używamy ruletki); każda postać posiada punkty zmęczenia.

Jedyną wadą tytułu jest mało zachęcający tył pudełka - przez dodanie opisów w różnych językach, nie wystarczyło miejsca na dodanie dużego zdjęcia rozłożonej gry.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Fantastyczna, pięknie wyglądająca gra. Zasady są proste i zrozumiałe dla każdego, ale twórcy zostawili duże pole dla modyfikacji i wprowadzania własnych (np. każdy gracz może wylosować jeden towar z woreczka, który staje się kontrabandą w jakiej ten się specjalizuje - za takie towary dodajemy 10 punktów do wyników z tabeli wymiany, a za każdy inny towar odejmujemy 10 punktów od tych z tabeli).
Jakość grafik i wykonania jest wprost fenomenalna - to najlepiej wyglądająca gra jaką widziałem.
Idealnie się też skaluje - przyjemnie gra się zarówno w dwie, jak i 5 osób. Poziom interakcji między graczami powoduje, że gra doskonale nadaje się na imprezy.

Wadą jest pudełko, którego nie można domknąć po pierwszym otwarciu. Powinno być delikatnie większe.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Karit

Liczba recenzji: 85

Giedrojckamil

Liczba recenzji: 27

GentleEye

Liczba recenzji: 6

Magda

Liczba recenzji: 2

Anna

Liczba recenzji: 11

Alqua

Liczba recenzji: 78

Natalia

Liczba recenzji: 1

Piotr

Liczba recenzji: 9

Agnieszka

Liczba recenzji: 62

Tarur

Liczba recenzji: 150

Oluszka

Liczba recenzji: 20