Makarow

Włosienica

Obserwowani

4 użytkowników

Obserwujący

6 użytkowników

Gra rewelacja! Bardzo, ale to bardzo przyjemnie się gra. Nie ważne, czy jesteś Renegatem, Złodziejem, Zastępcą czy samym Szeryfem. Istnieje szansa, że jak strzały Indian Cię nie zabiją to zrobią to Ci którzy mają Ci pomagać. :) Z jednej strony musisz się maskować, żeby inni nie widzieli kim jesteś - bo równa się to serią kulek z rewolwera... z drugiej strony, inni robią to samo więc i tak zbierasz kulki. Oni też, więc... no, chyba że faktycznie potraficie się zgrać. Wtedy jest jakiś procent że uda Ci się wygrać. :P


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Bardzo fajna gra, można się przy niej uśmiać jak grasz jako Agent. Polecam!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Przyjemne kości dla zabicia czasu. Cena trochę wysoka w porównaniu do tego co owe kostki oferują. Jeśli masz znajomych z poczuciem humoru i masz dużo szczęścia w kości - bierz śmiało na promocji. :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Ojej... ile ja sesji i kampanii spędziłem z Warhammered 2ed. Mechanika ma parę niedociągnięć, ale świat jest świetny. A wogóle... co tu więcej pisać - toż to Młotek! Tyle wystarczy. POLECAM!


Dobry, uniwersalny system dla osób które szukają prostej mechaniki i przede wszystkim są nastawione na dużo walki. Praktycznie da się zagrać we wszystko na zasadach Savage Worlds. Od epoki kamienia łupanego do ery podbojów międzygalaktycznych. W tej cenie naprawdę warto!


Pavel

Liczba recenzji: 66

Paweł

Liczba recenzji: 3

Adrian

Liczba recenzji: 3

Teichan

Liczba recenzji: 413

Urath

Liczba recenzji: 170

Krzysiek

Liczba recenzji: 155

Biedak

Liczba recenzji: 46

Reifield/Bogey

Liczba recenzji: 155

Vegas24

Liczba recenzji: 15

Maxio1982

Liczba recenzji: 411