Marcin

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Znakomita gra. Zasady proste, ale dające dużo możliwości. Przyjemnie asymetryczna. Mieście się w kieszeni kurtki, a rozgrywka trwa 15-20 minut. Elementy też wykonano solidnie, co w sumie czyni z tej gry idealną grę "do zabrania ze sobą".


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Proste zasady, błyskawiczna rozrywka, tony radochy.

Tylko uwaga: to nie jest duża poważna gra, to jest gierka do grania między jednym piwem a drugim.

Poza tym naprawdę fajnie jest dopiero przy większej liczbie graczy. Przy 2 graczach łatwo się pogubić, a frajda mniejsza.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Talisman wciąż tak fajny jak go pamiętam, a nawet fajniejszy - dopracowane zasady, fate points, lepszy balans postaci i kart. Przy czym jest to gra całkowicie niezobowiązująca, w tej grze naprawdę frajda płynie z samego grania, a nie z wygrywania. Miodzio, polecam wszystkim serdecznie.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

De Profundis wciąż znakomite, przy czym nowe wydanie ma praktyczniejszy format i artykuł o graniu przez e-mail (chociaż ja jakoś tego nie widzę)


Raczej słaby

Cóż, mechanikę uniwersalną jestem w stanie wymyślić sam. Zwłaszcza że ta nie jest jakaś powalająca. Główny plus,. to że jak już się człowiek zdecyduje grać na tej mechanice, to jest spory bestiariusz z gotowymi charakterystykami.


Medium007

Liczba recenzji: 0

Errado

Liczba recenzji: 1

TrucicielX

Liczba recenzji: 131