Marcin

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Kolejka jest jedną z nielicznych gier, która łączy kilka pokoleń graczy i każdy ma rewelacyjną zabawę. Dodatek jest nieodzowną jej częścią, choć trochę szkoda, że nie jest bardziej rozbudowany. Jednak warto kupić!


Dobry, solidny produkt

Moim zdaniem bardzo ciekawa i rozbudowana gra. Wiele wątków powoduje, że nikt nie nudzi się podczas rozgrywki. Zarówno zaletą, jaki wadą gry jest jej skomplikowanie. Początkowo mniej wytrwałych graczy może zniechęcać (sam robiłem 3 podejścia), ale po 1-2 pełnych rozgrywkach podstawowe zasady zapadają w pamięć i pozostaje już czysta przyjemność. Niestety każdy nowy gracz ma problem z ogarnięciem wszystkich reguł, więc proponuję, by na pierwszą rozgrywkę przylączył się do doświadczonego gracza.


Dobry, solidny produkt

Komu się spodobała podstawa gry, ten musi mieć również dodatek! Istotnie rozszerza liczbę opcji, co jest bardzo ciekawym urozmaiceniem zwłazcza przy rozgrywce większej liczby osób (my zwykle gramy w czwórkę). Co więcej, nie jest jedyńie powieleniem pomysłów z podstawy gry, ale wprowadza nowe zupełnie nowe opcje i możliwości przyjęcia odmiennej strategii.


Jak dla mnie ideał :)

To, co najbardziej lubię - niebywale proste zasady i zdumiewająco wiele opcji. Możliwoś obracania ćwiartką planszy powoduje, że w gra bardziej przypomina szachy (konieczność planowania i przewidywania kilku kombinacji ruchów do przodu)niż starą szkolną grę w kropki. Obrót planszy diametralnie zmiena sytuację na niej... Fajne, kompaktowe pudełko. Cena dobra, więc czegóż chceić więcej?


Dobry, solidny produkt

Ciekawa forma rozrywki dla dorosłych z odrobiną dystansu i świetna zabawa dla dzieci rozwijająca wyobraźnię i umiejętność narreacji. Wielkim plusem jest jej niewielki kieszonkowy rozmiar oraz proste zasady, ktróre sam możesz dowolnie modyfikować, urozmaicać. Nie bez znaczenia jest również niewysoka cena. Dostępny dodatek pozwala zwiększyć istotnie liczbę wariantów opowieści.


Michał

Liczba recenzji: 31