Marcin

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Długo szukałem odpowiedniego systemu, którym mógłbym rozpocząć przygodę synów z RPG. "Mistrz Baśni" jest świetnym wyborem. Mechanika oparta na k6 w klasycznym ujęciu 50% szans na kość sukcesu sprawdza się rewelacyjnie (dzieci błyskawicznie się jej uczą). Całość utrzymana w konwencji bez przemocy, co jest szczególnie ważne, gdy grają osoby bardzo młode.
Synowie chętnie rozpoczęli przygodę wprowadzającą w świat. Tworzenie postaci jest łatwe, a system zachęca do wykorzystania kartek i kredek, by każdy z graczy oprócz opisów mógł namalować to o czym mówi.
Polecam odwiedzenie strony poświęconej grze. Znajdują się tam karty postaci, pupilów i wierzchowców, a także kolorowanki związane z grą. Pomaga to w zabawie (najmłodsi mogę śmiało pokolorować Niewidzialną Królową, latający Zamek Bohaterów, czy spotkane postaci).

Rebel profesjonalnie zabezpieczył przesyłkę, która dotarła 24h po nadaniu.


Jak dla mnie ideał :)

Świetnie wykonany dodatek, w który znajdują się bardzo przydatne informacje opisujące każdą z prowincji Rokuganu. Mapy i bogato ilustrowane strony oddają charakter poszczególnych klanów. W podręczniku znajdują się plany trzech najważniejszych miast wraz z opisem ich dzielnic, a także interesujących/ważnych miejsc, które się w nich znajdują.
Jeśli zastanawiałeś się jak wygląda Pałać Doji, lub Twierdza Hida to w podręczniku odnajdziesz odpowiednie plany. Co bardzo ważne w podręczniku nie zamieszczono żadnych uzupełnień do mechaniki 4 edycji L5K, a to wielki plus (zwłaszcza jeśli chce się wykorzystać podręcznik w innych systemach).
Rebel jak zwykle profesjonalnie zabezpieczył przesyłkę przed uszkodzeniem (tak trzymać :-) )
Fani L5K -> ta pozycja jest OBOWIĄZKOWA!!


Dobry, solidny produkt

Świetna zabawa, w której syndrom "jeszcze jedno podejście..." gwarantowany.
Opakowanie i elementy wykonano bardzo estetycznie, instrukcja (w języku angielskim) przejrzysta, karty zadań czytelne, a całość można bez problemu zabrać ze sobą.

Rebel przesyłkę zabezpieczył przed uszkodzeniem, a czas realizacji zamówienia blyskawyczny.


Jak dla mnie ideał :)

Dodatek. którego nie powinno zabraknąć podczas rozgrywki w "Talizman - Magia i Miecz". Plansza dobrze zaprojektowana, nowi poszukiwacze przemyślani, dodatkowe przedmioty ciakawe, a możliwości jakie oferuje rozgrywka bardzo duże. Polecam z czystym sumieniem.

Rebel Profesjonalnie zabezpieczył przesyłkę przed uszkodzeniem, a sama dostawa błyskawiczna.


Jak dla mnie ideał :)

Pięknie wykonane sztabki o bogatej szacie. Wysoka dbałość o szczegóły i ciekawe motywy świetnie pasują do większości światów fantasy. Odlewy są bardzo ładnie wykończone, a różna wielkość dobrze pasuje do oznaczeń nominałów. Wielkim atutem jest ciężar sztabek. Całość sprawia, że wykorzystanie ich w grze znacznie podnosi klimat rozgrywki.

Jedynym minusem jest ilość sztabek w opakowaniu (4 sztabki z każdego rodzaju).

Rebel perfekcyjny. Bardzo dobrze zabezpieczona przesyłka dotarła błyskawicznie.


Kryhu

Liczba recenzji: 44

Kassfeit

Liczba recenzji: 14

Phantucius

Liczba recenzji: 3