Marek

Lublin

Obserwowani

13 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

0 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Świetna łamigłówka. Jakość wykonania planszy, klocków oraz kart z zadaniami na najwyższym poziomie jakości. Plansza zawiera praktyczną szufladkę na karty z zadaniami, która znajduje się od strony spodniej planszy. Zadania na 60 kartach, na odwrocie których znajdują się rozwiązania.
Kształty większości klocków posiadają elementy figur zawierające trójkąty, co stanowi dodatkowe utrudnienie w stosunku do układanki "Square by Square", gdzie większość klocków posiada kształty prostokątów. Łamigłówkę możemy układać w podróży, jednak dobrze by było gdyby klocki oraz plansza posiadały elementy magnetyczne (eliminowałoby to przesuwanie się klocków po planszy, którą zmuszeni jesteśmy trzymać idealnie w poziomie, co jest trudne nie tylko w podróży (chyba że korzystamy ze stołu)). Gdyby klocki i plansza posiadały elementy magnetyczne to wystawiłbym ocenę - 5 (ideał).


Dobry, solidny produkt

Świetna łamigłówka. Jakość wykonania planszy, klocków oraz kart z zadaniami na najwyższym poziomie jakości. Plansza zawiera praktyczną szufladkę na karty z zadaniami, która znajduje się od strony spodniej planszy. Zadania na 60 kartach, na odwrocie których znajdują się rozwiązania. Łamigłówkę możemy układać w podróży, jednak dobrze by było gdyby klocki oraz plansza posiadały elementy magnetyczne (eliminowałoby to przesuwanie się klocków po planszy, którą zmuszeni jesteśmy trzymać idealnie w poziomie, co jest trudne nie tylko w podróży (chyba że korzystamy ze stołu)). Gdyby klocki i plansza posiadały elementy magnetyczne to wystawiłbym ocenę - 5 (ideał).


Dobry, solidny produkt

Świetna łamigłówka. Jakość wykonania klocków oraz kart z zadaniami na najwyższym poziomie jakości. Zadania o różnym poziomie trudności na 40 kartach, na odwrocie których znajdują się rozwiązania. Klocki najlepiej układać na jakiejś powierzchni stałej, ponieważ układamy je jeden na drugim oraz obok siebie. Nie polecam układać w podróży, gdyż gra nie posiada planszy i klocków magnetycznych, a szkoda.
Gdyby gra zawierała planszę i klocki magnetyczne to wystawiłbym ocenę - 5 (ideał).


Dobry, solidny produkt

Świetna łamigłówka. Jakość wykonania klocków, planszy na której układamy klocki (skrzynki) oraz kart z zadaniami na wysokim poziomie jakości. Zadania o różnym poziomie trudności na 40 kartach, na odwrocie których znajdują się rozwiązania. Łamigłówkę możemy układać w podróży, jednak dobrze by było gdyby klocki (skrzynki) oraz plansza posiadały elementy magnetyczne (eliminowałoby to zwracanie szczególnej uwagi aby skrzynki nam się nie przewracały w trakcje rozgrywki).
Gdyby klocki posiadały elementy magnetyczne to wystawiłbym ocenę - 5 (ideał).


W porządku, bez rewelacji

Świetna łamigłówka. Jakość wykonania klocków na dobym poziomie jakości - klocki plastikowe (chciałoby się aby klocki były wykonane na takim poziomie jakości jak w układance Brick By Brick). Karty z zadaniami na wysokim poziomie jakości wykonania. Zadania na 60 kartach, na odwrocie których znajdują się rozwiązania. Klocki najlepiej układać na jakiejś powierzchni stałej, ponieważ układamy je jeden na drugim oraz obok siebie. Nie polecam układać w podróży, gdyż klocki nie posiadają np. elementów magnetycznych, a szkoda. Gdyby klocki posiadały elementy magnetyczne oraz jakość ich wykonania była trochę lepsza to wystawiłbym ocenę - 5 (ideał).


Zbigniew

Liczba recenzji: 19

Maxio1982

Liczba recenzji: 411

0szaman0

Liczba recenzji: 46

Krzysiek

Liczba recenzji: 155

Borsook

Liczba recenzji: 81

Aivin

Liczba recenzji: 62

Baczy

Liczba recenzji: 17

Gogles

Liczba recenzji: 49

Jakub

Liczba recenzji: 24

Kangel

Liczba recenzji: 35

Chandler Bing

Liczba recenzji: 32

Agasia

Liczba recenzji: 103

Tomi

Liczba recenzji: 31