Mario

Miejscowy

Gdańsk

Obserwowani

1 użytkownik

Obserwujący

2 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Figureczka bardzo fajna, wdzięczna do malowania, a zaskoczyłem się trochę, bo w opakowaniu są dwie figurki, a nie jedna, jak stoi na stronie :)


Bardzo dobra pozycja w kategorii planszowych escaperoomów. Przygoda jest dość zagmatwana, trudno utożsamiać się z główną bohaterką - jeśli zatniecie się w jakimś momencie, spróbujcie najbardziej makabrycznych i chorych powiązań - zazwyczaj działa ;) Podczas gry nie musimy nic niszczyć, a wg wydawcy kod z pudełka działa na 30 rozgrywek, warto więc zakupić całą trylogię, rozegrać i puścić dalej w obieg. Polecam całą trylogię!


Bardzo lekka i przyjemna gra. Dla dwóch osób nie odczuwa się aż tak bardzo zamieszania, ale też dostarcza sporej radochy. Jeśli podoba się Wam konsolowy Overcooked, to tu klimat jest dość dobrze oddany. Wielki szacun za scenariusze wprowadzające - dzięki temu nauka gry idzie łatwo i przyjemnie.


Nie trzeba mieć, ale warto, szczególnie przy dłuższych kampaniach. Szkoda, że zabrakło chociaż jakichś małych dodatkowych ilustracji. Ale karty są solidne i spełniają swoją rolę.


Dość prosta gra. Ładnie wykonana, bardzo czuć klimat mobilnej gierki. Metalowe pudełko bardzo na plus. W rozgrywce dla dwóch graczy inicjatywa jest wszystkim - jeśli bardzo szybko nie przywołasz dodatkowych mieszkańców, zostajesz daleko w tyle. Karty przedmiotów są dość niewyważone - niektóre bardzo Ci pomogą podczas gry i zapewnią sporo punktów, a niektóre dadzą Ci max 2-3 punkty na koniec i tyle (albo nawet nie).


PaulinaWisienka

Liczba recenzji: 2

Virus512

Liczba recenzji: 21

PaulinaWisienka

Liczba recenzji: 2