Mateusz

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Dobry, solidny produkt

Komentarz należało by zacząć od opisu dostawy, ale na tym polu REBEL jak zwykle się popisał, więc pominę ten temat.

Pudełko - najlepiej je opisać jako ładne i kolorowe. Przyciąga oko i nieźle na półce wygląda.

Wykonanie gry - tutaj mam pewne zarzuty. Staranność wykonania, co prawda zła nie jest, ale jeśli chodzi o porównanie jakość do ceny można by oczekiwać czegoś lepszego. Tektura gruba, ładnie pomalowana i krzywo posklejana.

Elementy gry - tutaj jest już lepiej karty figurki i żetony całkiem porządne i miło się ich używa.

Rozgrywka - generalnie bardzo ciekawa ma jednak kilka mankamentów:
1) Trzeba myśleć (tak wiem, że to dobrze, ale już wyjaśniam) Zakładając scenariusz (akurat taki zaistniał) gdy grają dwaj faceci i nasze kobiety. Efekt tego był taki, że dziewczyny sobie ciężko radziły. Cześć gry gdzie się bijemy do tej pory jest dla nich czarną magią i sobie po prostu nie radzą. Dlatego uważam to za pewien mankament GRA NIE JEST DLA KAŻDEGO.
2) Grając kilka razy odczułem pewien niedosyt fazy rozwoju (oryginalne zasady z instrukcji). Za każdym razem brakuje mi jeszcze kilku tur. Jednak nie jest to problem którego nie da się rozwiązać modyfikując zasady.
3) Balans. Nie wiem czy tak jest zawsze, ale na kilka gier które rozegrałem, zawsze wygrywała osoba, która budowała pewną komnatę. Możliwe, że jako niedoświadczeni gracze tak się porostu dzieje i w miarę zdobywania umiejętności gry to się zmieni. Kolejny mankament który można poprawić lekko zmieniając zasady.

Wnioski:
- Gra jest super i gdyby nie trochę krzywa plansza dostałą by ode mnie najwyższą ocenę.
- Jest naprawdę trudna i wymagająca co niektórym (na przykład mi) bardzo się podoba, ale przez to nie wszyscy powinni w nią grać.
- Cena porównując ją do ilości elementów jest dobra ale mogła by być lepsza.
- Warto zaopatrzyć się w tę pozycję.


Dobry, solidny produkt

Bardzo ciekawy dodatek co prawda jeszcze nie mialem okazji sie nim pobawic ale po przeczytaniu kart umiejetnosci stwierdzam ze ta postac posiada wiele umiejetnosci negowania zadanych mu obrażeń, a jezeli juz jakies otrzyma to bardzo latwo moze sie wyleczyc.

Moze rzucac na siebie blogoslawiensta i aury ktore sa naprawde ciekawe co do ich przydatnosci wyjdzie w praniu :)


ta gra jest poprostu niesamowita,

ale ma pewien problem po rozgrywce bolala mnie szczeka od smiania sie :)


Dobry, solidny produkt

Jak zwykle rebel stanol na wysokości zadania Paczka zamówiona po godzinie 18 była gotowa do odbioru juz o 12 nastepnego dnia. Jak zwykle zero problemów.

Jeżeli chodzi o gre to jest swietna grałem w nią u znajomego i postanowiłem sobie zakupic :)

pozdrawiam


Mialem watpliwsci, ale niepotrzebnie wszystko jest w najwiekszym porzadku. Oprócz opakowania. Produkt byl tak zabezpieczony, ze dluzsza chwile zajelo mi dojscie do tego jak go odpakowac. Gra jest naprawde super polecam :D


Nika_snape

Liczba recenzji: 4