Nika_snape

Gdynia

Obserwowani

1 użytkownik

Obserwujący

2 użytkowników

Gra bardzo nierówna. Zagadki ogólnie są proste i idą bardzo szybko i przyjemnie, do czasu aż nie trzeba znaleźć ukrytych na kartach małych liczb, które w niektórych przypadkach wyglądają jak nieczytelne plamy (albo na odwrót są plamy co wyglądają bardziej jak cyfry niż te co są ukryte) przez co gra sprowadza się przez dużą część czasu do przeglądania z irytacją wszystkich kart i szukania niewidocznych cyferek, bo nie da się inaczej rozwiązywać dalej zagadek. Dla nas było to frustrujące bo najwięcej czasu straciliśmy właśnie na szukanie, albo bezsensowne sprawdzanie podpowiedzi do kart, które niekoniecznie wiele dawały. W jednym wypadku musieliśmy posiłkować się internetem, a cyferka na karcie nadal nie wygląda nam na cyferkę.

Pomijając to szukanie, rozwiązanie zagadek i sama gra była bardzo przyjemna, momentami nawet może za prosta, ale dawająca satysfakcję :)


Dobry, solidny produkt

Przyjemna gra da 2 osób, można przy niej miło spędzić popołudnie. Bardzo podoba mi się fakt tego że dostajemy gotową talię i nie musimy jej od nowa tworzyć, ale za razem losową, taką jakiej nie ma nikt inny. Daje to sporą różnorodność i fajny klimat, a jednocześnie sprawia, że gra jest zbalansowana. Polecam, to tytuł w który warto zagrać.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajna pozycja. Trochę do pokminienia trochę historii do ogarnięcia i zabawa super murowana. Mnie się gra podoba, polecam jest klimat :) Jedyny minus to taki, że jest jednorazowa, no ale zawsze są jeszcze dodatki ;)


Jak dla mnie ideał :)

Jedna z lepszych gier towarzyskich. Łatwa w przenoszeniu, można zagrać wszędzie i z każdym bo zasady są banalne. Gra się szybko i przyjemnie i nigdy się nie nudzi. Haseł jest tyle, że starczą na długo, szczególnie, że z każdą ekipą hasła nabierają nowych znaczeń. Zdecydowanie polecam :)


Mateusz

Liczba recenzji: 5

Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Gustuś

Liczba recenzji: 9