Mateusz

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Dodatek naprawdę warty kupinia. Stosunek zawartości do ceny jest o niebo lepszy niż w możliwych do dokupienia pojedynczych przygodach. Dla lubiących grać w posiadłość szaleństwa i szukających jeszcze dziwniejszych przygód i ciekawszych kart zakup obowiązkowy.


Jak dla mnie ideał :)

Świetna gra dość rozbudowana, skomplikowana tylko przy pierwszej rozgrywce. Wciągająca i baaaardzo klimatyczna. Na pewno warta swojej ceny a kosztuje nie mało. Jedyną wadą może być mała liczba przygód ale liczne możliwości rozłożenia każdej z nich i możliwość zakupienia nie zbyt drogich dodatków w pełni to rekompensuje. Polecam!


W porządku, bez rewelacji

Gierka na dłuższą metę nudna i przewidywalna. Spora losowość i mała złożoność zasad służy "bezmyślnej rozgrywce" jeśli ktoś takowe lubi, lub lubi np. układać karcianki jak pasjansa i jednocześnie oglądać TV :P bez rewelacji


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Gra warta zakupienia aczkolwiek na dłuższą metę może okazać się mało interesująca. Zdecydowanym plusem jest stosunkowo krótki czas przygotowania rozgrywki i mały stopień skomplikowania zasad (można łatwo wciągnąć nowe osoby do rozgrywki)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dungal

Liczba recenzji: 29