Michal

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Dobry, solidny produkt

Świetna lekka gra w stylu deck builder. Szkoda że nie ukazały się dalsze rozszerzenia lub nowa edycja ale widocznie za mało chętnych:( polecam osobą które nie lubią lub nie mają czasu na wielogodzinne posiedzenia przy planszowce, sama podstawka zapewni kilka emocjonujacych partii zanim zaczną powtarzać się elementy.


Dobry, solidny produkt

Fajny poradnik dla zaczynajacego zabawę z bitewniakami aczkolwiek za drogi jak na reklamę produktów gw/citadel; ) wykonanie super, do tego wiele cennych rad, najlepiej się sprawdza jeśli zamierzamy używać produktów producenta.


Dobry, solidny produkt

Super zestaw żeby zacząć zbierać figurki, szczególnie jak kupujesz we dwóch:) Zbieram armię High Elves i niestety oprócz maga i kawalerii nic więcej na poważne bitwy się nie przydaje:( co do skavenow to jako baza pod budowę armii wypada to znacznie lepiej. Miarka calowa jest źle wymierzona (ok 1" za krotka w stosunku do rozwijanej miarki a kółka do obszarowych ataków i zaklęć też sa ciut mniejsze niż te ładne zdobione od games workshop). W sumie tylko narzekam ale jako starter jest to fajny zestaw dający dużo figurek po znacznie niższej cenie niż kupowane osobno.


Dobry, solidny produkt

Fajnie zrobione pudelko z przegrodkami na karty.
Kolorystyka zdecydowanie zbyt ciemna.
Gra bardziej adresowana dla casualowych graczy.


Peter6667

Liczba recenzji: 97