Michał

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Prawdę mówiąc nie bardzo wiedziałem do końca jaką ocenę wystawić 3,4 czy 5. ? Jestem właśnie po lekturze a zajęło mi to dwa dni czytania i to może po dwie godziny na dzień :/ niby mało, więc czemu nie trzy? Bo uznałem, że zawarte tam porady są nastawione na jakość a nie ilość stąd nie duża liczba literek.
Czcionka jest niby normalna ale tylu wstawionych akapitów dawno w książce nie widziałem :/ niby to porawia czytelność i wogóle jest potrzebne żeby utrzymać konwencje książki ale daje to w sumie dwuznaczne wrażenie :/
Nadal jednak jestem za 4 bo autor na pewno nie jest konwencjonalną postacią podobnie jak jego pomysły - choć dla mnie muszę przyznać najfajnieszy i tak pozostanie artykuł z którym każdy może się zapoznać przed zakupem - ten o Champions.
Wystawiłbym 5 gdybym miał jeszcze co czytać pisząc ten tekst.
No i cena przy takiej objętości mogłaby być 25.00 ale tu pewnie też płacimy za to co w środku a nie ile ;)

REBEL jak zawsze bez zarzutu.

Pozdrawiam
Michał Gołaszewski


Jak dla mnie ideał :)

Produkt bardzo dobry, ładnie wykonany i nie drogi. Co do wartości merytorycznej również bez zarzutu. Przydałaby się też wersja większego ekranu z większą czcionką :P starość nie radość :) (ale tutaj to już można jęczeć tylko do producenta) :)

Pozdrawiam
Michał Gołaszewski


Jak dla mnie ideał :)

Witam, otrzymałem bardzo ładne kości - matowe, w ładnym kolorze pomarańczowym , w ładnym pudełku do przechowywania.Na początku przed zakupem zastanawiałem się za co to ekstra 2,50 pln ale teraz rozumiem, że za to pudełeczko. REBEL jak z wykle bez zarzutu.

Pozdrawiam
Michał Gołaszewski


Dobry, solidny produkt

No co tu dużo mówić - klej do plastiku - darowanemu klejowi w zęby się nie zagląda (bo śmierdzi) :P
A ogólnie klej jak najbardziej w porządku, użyteczny i z dozownikiem. No i ma mega nalepkę Games Warkshop - nie tam jakiś zwykłe klej o nie :)


Dobry, solidny produkt

Bardzo fajny podręcznik dla zaczynającyh swoją przygodę z malowaniem Citadel Miniatures. Dla zaawansowanych może być odpowiednio mniej pomocna w zależności od stopnia zaawansowania. Osobiście dla mnie jest to spora pomoc. Szkoda tylko, że nie ma wersji polskiej. Zawsze w końcu można coś źle zrozumieć, a są to rzeczy ważne, odnoszące się do ukochanego hobby przecież :D
W książce znajdziemy sposoby na przygotowanie swojej figurki do malowania; nakładanie podkładów i wykorzystanie tego faktu w kolejnych etapach; techniki malowania a także zabezpieczania i naprawiania uszkodzonych figurek/zdrapanej farby. Wiele zdjęć wysokiej jakości przedstawiających armie i pojedyncze figurki a także co jest fajnym urozmaiconym zdjęcia figurek które zostały wyróżnione w konkursie Golden Demon (takie Warhammerowe Oscary ;) Trzeba przyznać, że figurka Ulrika pomalowana przez Davida Rodrigueza jest jak żywa - Ci którzy zakupią książkę polecam się jej przyjrzeć a także Eldar Autarch u góry strony - normalnie szczęka opada. I na koniec miły akcent bo na końcu książki jest zdjęcie Dark Master'a pomalowanego przez Karola Rudyka - czyżby polak? :D
Ogólnie polecam wszystkim którzy uwielbiają Warhammera - w końcu to hobby jest warte każdych pieniędzy :)