Mikołaj

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

wow
mata taka ładna
wow
pieseł
wow
karty nie ślizgają
wow
uszanowanko


Dobry, solidny produkt

Stosunek ceny do wartości bardzo dobry. W środku są cztery boostery, zestaw kart podstawowych terenów oraz Sultai Charm z innym rysunkiem. Wykonanie dość dobre, chociaż Return to Ravnica Gift Box był nieco solidniejszy, jeśli chodzi o ścianki wewnętrzne. Oprócz tego - przydałoby się więcej podziałek, jest ich tylko 6 (jak we wszystkich poprzednich giftboksach). No i jak się czepiać - to naklejki mogłyby mieć symbole many przy nazwach klanów, a nie tylko Mardu czy Sultai. Tak czy siak, dobry zakup.


Jak dla mnie ideał :)

Rewelacyjna gra logiczna. Zasady są banalnie proste - do wytłumaczenia w minutę. Po kilku rozgrywkach gracze zaczynają uczyć się bardziej skomplikowanych taktyk i myślenia "do przodu". Świetny przerywnik pomiędzy bardziej złożonymi grami - ma tylko dwie wady: wymaga sporo miejsca na stole oraz strasznie wciąga.


Jak dla mnie ideał :)

Powinna być ocena 4+.

Szwajcaria: podstawowy plus to świetna, zbalansowana gra w 2 lub 3 osoby (czego np. o Europie powiedzieć się raczej nie da) i szybka rozgrywka. Trasy ciekawe, dość zróżnicowane. Wada - część biletów się powtarza - przez co, mając szczęście w dobieraniu, można nagromadzić sporo punktów bez wysiłku. Denerwują także tunele, zabrakło (a szkoda) znanych z Azji tras górskich.
Indie: jedna z najbardziej zakręconych map. Oferuje fantastyczną rozgrywkę i wymaga kombinowania. Niestety, po kilku rozgrywkach wiadomo, które połączenia są istotne - ich wczesne zajęcie często jest kluczem do wygranej. Do pewnego stopnia można straty nadrobić wielokrotnymi trasami (Mandala) - jednak jest to ryzykowne, często zdobycie tych punktów nie gwarantuje zwycięstwa. Można było nieco "podrasować" bonusy, na pewno rozgrywka by na tym skorzystała. Ale i tak jest bardzo dobrze.
Reasumując: świetny dodatek dla tych, którzy mają i grają regularnie w Europę lub inną mapę. Początkujący mogą potrzebować nieco czasu, by się przystosować do specyfiki nowych map (szczególnie Indii). Warto polecić.


Jak dla mnie ideał :)

Co tu dużo nie mówić, kolejny dobry dodatek do Neuroshimy Hex, wprowadzający świeży powiew do rozgrywki. Nowe armie wymagają całkowicie nowego podejścia do rozgrywki. Właściwie jedynym "minusem" są dodatkowe akcje, które można przeprowadzać na planszy "Duel" (na szczęście ich stosowanie jest całkowicie opcjonalne).


Aivin

Liczba recenzji: 62