Mogern

Szczęściarz

Gdańsk

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Gra fenomenalna. Klimat wycieka z każdej partii. Każda misja odpowiada każdemu filmowi. A smaczki w stylu kota lub Newt dają jeszcze wiekszy plus. Co do mechaniki nie mam zastrzeżeń, a komentarze w stylu" tasowania ogromnej ilości kart", no cóż. Posegregowane po grze, lub przed (10 min roboty) i potem trzeba własne talie tasować, ale czego się spodziewać po deckbildingowej grze ;). Polecam, dla każdego, a dla fanów obowiązkowo!.


Jak dla mnie ideał :)

Doskonała gra wyśmiewająca Monopoly. Przy lekkim wczuciu się w klimat potrafi rozbawić. Wykonanie świetne, rysunki na kartach pozwalają się wczuć. Drewniane domki i kultyści (wzorowani na panu z oryginalnego Monopoly) są wytrzymałe i widać, że wydawnictwo się nie pieściło. Szkoda tylko, że same figurki Przedwiecznych są plastikowe, ale za to z taką ilością szczegółów, że nie można się nadziwić. Polecam.


Jak dla mnie ideał :)

Jeśli potrzebujesz klimatycznej tali- polecam. Jeśli potrzebujesz wygonić nudę z rozgrywek w Magica - musisz to mieć. Po lekkiej przebudowie 4 talie mają problemy z pokonaniem Głównego Wroga.


Dobry, solidny produkt

Pudełko wytrzymałe, solidne i z naprawdę ładnym rysunkiem.


Jak dla mnie ideał :)

Kolejny dodatek numeryczny i kolejna (taka sama, jak przy poprzednich) radość z otwierania bosterów.


Błażej π

Liczba recenzji: 38