Monika

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

4 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Trochę kart i żetonów w poręcznym pudełku, a gra jest naprawdę fajna, strategiczna, trochę planowania, trochę ryzyka (jak to w handlu:)Można szybko rozłożyć, rozegrać krótka partyjkę potem jeszcze jedną i jedną :) Planujesz, obserwujesz przeciwnika, trochę szacujesz, ale i tak pewnie jak zgarniesz wielbłądy to przeciwnik dostanie same kosztowności, ech. Grę polecam warto mieć w swojej kolekcji taką dobrą grę na dwie osoby.


Dobry, solidny produkt

Gra jest ładna, szybka i przyjemna. Po pierwszej rozgrywce oczy bolą, ameby wirują przed oczami, no ale może jeszcze jedna partyjka? :)Gra na spostrzegawczość, można się nie nieźle zakręcić i w ogóle nie wiedzieć czego szukać. Dodam że nadal nie włączyliśmy do gry otworów wentylacyjnych, bo i tak już wysiadamy :) Nie taka prosta, ale nadal fajna.


Jak dla mnie ideał :)

Gra jest bardzo ładna, wszystkie elementy solidne i dobrze wykonane. Trochę szkoda że naklejek już się nie doczekam. Gra nie wybacza błędów, co zaplanujesz, przeliczysz to zbierzesz. Nie wolno za dużo, za mało też nie, decyzji sporo, kalkulacji przy każdym ruchu też dużo. Przez to gra się przedłuża, ale mi to akurat nie przeszkadza. Nie przeszkadza bo ta gra naprawdę mi się podoba, mózg mi się przegrzewa i to lubię :) Mąż tylko trochę narzeka że niektóre karty są mocniejsze (przegrał raz i wymyśla :)Grę polecam, ale dla doświadczonych graczy bo i tytuł cięższy.


Dobry, solidny produkt

Po pierwsze gra jest piękna, co tu dużo mówić, wykonanie, wypraska cud miód i orzeszek. Rozgrywka dla dwóch graczy raczej mało konfrontacyjna, podejrzewam że przy większej ilości byłoby ciekawiej. Losowość spora, ale zawsze coś tam z tymi kostkami da się zrobić, trochę można pokombinować. Nie da się planować trzeba iść na żywioł. Ogólnie grało mi się bardzo przyjemnie i nadal mam ochotę grać i grać a najlepiej wygrywać :)


W porządku, bez rewelacji

Gra na początku wydawała się całkiem fajna, jednak jest to pozycja raczej dla dzieci. Dla dorosłych zbyt łatwa. Gra jest ładnie wykonana, ilustracje na kartach zwierzątek są słodkie, jedynie plansze graczy mi się nie podobają. Rozgrywka jest krótka, ale jak dla mnie mało emocjonująca, decyzji jest mało i losowość trochę boli.


Radosław

Liczba recenzji: 18

Vigo

Liczba recenzji: 73

Agu

Liczba recenzji: 44

Sickpriest

Liczba recenzji: 52