Monika

Obserwowani

1 użytkownik

Obserwujący

0 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Koszulki dość cienkie ale solidne zatem stosunek ceny do jakości wypada bardzo przyzwoicie.


Jak dla mnie ideał :)

Świetna gra dla wszystkich fanów mafii. Machanicznie rozwiązana znacznie lepiej bo przede wszystkim nikt przedwcześnie nie odpada. Dodatkowo trzeba się tu wykazać sprytem i zwracać uwagę na każdy ruch pozostałych graczy aby dobrze wskazać tych "złych".


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Pierwszy raz zdecydowałam się na koszulki inne niż Mayday i jestem zadowolona. Sa znacznie grubsze co przy niektórych grach wydaje się niezbędne. Jedyny minus to dość ostre krawędzie ale da się przeżyć.


Jak dla mnie ideał :)

Świetna gra kooperacyjna. Na początku wydaje się zbyt prosta ale po chwili zaczynamy się smażyć w słońcu tracąc resztki zapasu wody albo trafiamy w środek burzy piaskowej i musimy się odkopywać. Bardzo dobrze zbalansowane postacie i ich specjalne cechy, każda z nich jest niezwykle cenna w trakcie rozgrywki.


Jak dla mnie ideał :)

Rewelacja! Zaczynając od samego składania wagoników aż do końca rozgrywki gra dostarcza bardzo dużo zabawy i radości. Proste zasady ale odrobina główkowania i ćwiczenia pamięci jest potrzebna. Czasem pojawia się trochę chaosu ale akurat tej grze wychodzi to zdecydowanie na plus.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Krzysztof Szarawarski

Liczba recenzji: 16