Niagara

Olsztyn

Obserwowani

3 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Dla dzieciaków gra świetna! Uczy jak postępować w razie wypadków, uczy budowy ciała. Dzieciaki grają w nią chętnie. Dla starszych osób to totalna porażka.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Gra fajna, ale bardzo mało możliwości przeszkadzania innym graczom. Tylko podkradanie kart :p Zasady nie skomplikowane, po pierwszej fazie już wszyscy łapią :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jest całkiem ok. Kafle losujesz, więc nie wiesz co Ci się trafi. Dużo w grze zależy od drugiego gracza. Jak orientuje się to gra się super. Blokujecie się nawzajem. Nie dajecie zebrać sobie punktów zwycięstwa. Lecz, gdy gra się z graczami, który chcą spokojnie podbudować sobie drogi to już przy drugiej partii robi się nudno. Sprawdza się idealnie na szybką wieczorną partyjkę.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Gra bardzo mi się podoba. Jest szybka i prosta do tłumaczenia. Idealny przerywnik pomiędzy dłuższymi propozycjami. W dwie osoby gra mi się trochę dłuży. Za to już w trzy osoby jest super. Dużo negatywnej interakcji!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Gra jest ekstra! Zasady łapie się w czasie pierwszej parti. Najlepiej gra mi się w 3 lub więcej osób. Wtedy jest większa interakcja i podbieranie sobie torów.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Battotsu

Liczba recenzji: 24

natali_sabina

Liczba recenzji: 11

Niewpisze

Liczba recenzji: 57

Re-l124c42

Liczba recenzji: 37

Jakub Idźkowski

Liczba recenzji: 23