Niemowiciel

Obserwowani

4 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

W porządku, bez rewelacji

Barwa całkiem w porządku, warstwa dobrze się trzyma na powierzchni figurek. Nie jest to klarowny kolor: jak sama nazwa mówi ma być podobna do barwy zabliźnionej rany, ale przydaje się, jeżeli chcemy nadać figurkom charakter na przykład po długiej podróży, spędzonej w kurzu i błocie.
Należy uważać na wieczko.


Dobry, solidny produkt

Parafrazując stare powiedzenie: "bo bez pędzla jak bez ręki". Lootpile naturalny spełnia wszystkie moje oczekiwania jeżeli chodzi o pędzelki: jest poręczny, dobrze się go trzyma, można malować z dużą dokładnością, utrzymuje kształt zarówno trzonka jak i "włosia". Dobry produkt za dość przystępną cenę. Polecam.


Dobry, solidny produkt

Jako wielki fan wiedźmina już od czasów dziecięcych na widok możliwości zasiedzenia się nad 1500 puzzlami przedstawiającymi Geralta w starciu z draugiem nie mogłem sobie pozwolić na nie zakupienie tego towaru. I oczywiście nie zawiodłem się, ponieważ zabawa była przednia a efekt końcowy - niesamowity. Obraz byłby w antyramie, gdyby nie to, że lubię wracać do wcześniejszych puzzli.
Niestety wykonanie elementów, choć pięknie wygląda z daleka, zostawia wiele do życzenia. Warstwy kruszą się, brudzą palce, doprowadzają puzzle do stopniowego zniszczenia.
Tak czy siak, warto produkt kupić dla celów kolekcjonerskich (o ile jest się maniakiem puzzli).


Dobry, solidny produkt

Uwielbiam strategiczne planszówki oparte na myśleniu kilka kroków do przodu, a na dodatek mające za podstawę budowanie królestwa. Nie jest gra dla każdego, zwłaszcza jeśli lubi szybką akcję i coś więcej niż tylko kładzenie drewnianych pionków na obrazkach.
Aspekt graficzny niestety nieco szwankuje - na rynku gier planszowych jest znacznie więcej gier o podobnej tematyce wyglądających o niebo lepiej niż Caylus. Słowem - obrazowo gra celuje w bycie symplistyczną ale dobrze skonstruowaną eurogrą.
Nic nie jest losowe w caylusowej mechanice. Jest to zarazem zaleta jak i wada produktu, ponieważ jeśli los się do Ciebie nie uśmiechnie, jeśli nie zbudujesz przewagi w początkowej fazie gry, możesz tylko czekać, aż któryś z Twoich bardziej szczęśliwych kolegów (lub koleżanek!) wybuduje cudowne średniowieczne miasto.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Blog gra.wstepna.pl

Liczba recenzji: 55

Schizoferret

Liczba recenzji: 294

Ewa Krystyna

Liczba recenzji: 11

Alan91

Liczba recenzji: 99