Omate

Nocny Marek

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Gra jest przepiękna. Ciekawy temat, który idealnie pasuje do mechaniki. Podczas tłumaczenia zasad może wydawać się nieco skomplikowana (mimo tylko trzech dostępnych sposobów zgrywania kart), ale nowi gracze szybko wchodzą do gry. Rozgrywka, zwłaszcza gdy ktoś długo główkuje, może trwać ok. godziny, ale czas wcale się nie dłuży i chętnie siada się do kolejnej partii. Polecam!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

To chyba moja pierwsza nieco poważniejsza gra, więc mam do niej sentyment. Gra z niskim progiem wejścia, choć przy rozgrywkach z wieloma dodatkami jest sporo główkowania, a czas gry zdecydowanie się wydłuża. Gorąco polecam wszystkim graczom!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Piękna gra, do której mam duży sentyment. Dobrze gra się z doświadczonymi graczami, jak i z niegrającymi dziadkami czy z dzieciakami :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Moje pierwsze spotkanie zarówno z Gaimanem jak i z Lovecraftem, a nawet Cthulhu. Zanim zdecydowałem się kupić, dużo o tej grze czytałem, kilka razy przeczytałem instrukcję, obejrzałem kilka recenzji i przykładowych rozgrywek. I choć faktycznie zasady, a zwłaszcza punktowanie, nieco zagmatwane, to zakochałem się w tej grze od pierwszego wejrzenia. Świetny klimat, bardzo fajny mechanizm. Po dobrym ogarnięciu zasad gra się wyśmienicie. Mój ulubiony tytuł, tuż obok Tzolk'ina. Szkoda, że gra tak mało popularna. Ja gorąco polecam!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Piękna gra, która sprawdza się zarówno przy nowych graczach, jak i starych wyjadaczach. Proste zasada, niski próg wejścia. Mimo niezbyt złożonej mechaniki każda partia jest inna i można obrać nieco inną drogę do zwycięstwa. Sporo interakcji - i pozytywnej, i negatywnej, co dla mnie na plus. Zdecydowanie polecam!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Argiliusz

Liczba recenzji: 221

Playmode

Liczba recenzji: 8