Paweł

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Losowa talia - może świetna, może słaba, a może całkiem do niczego? Nie wiadomo, póki się nie otworzy!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Dwie losowe talie (miałem pecha, dostałem w nich straszliwe barachło...) plus sporo żetonów - czyli wszystko, co potrzebne, by zacząć grać we dwójkę, choć żetonów może się okazać trochę za mało. Ale jeśli ktoś miał żetony z pakietu podstawowego "Zewu Archontów", to powinno wystarczyć, aż za dość. Na duży plus trzeba zapisać żetony plusów do siły oraz ogłuszenia, które zastąpiły odpowiednie karty z poprzedniej edycji. Karty zdecydowanie nie były tu optymalnym rozwiązaniem.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Gra ciekawa, jak na twór Richarda Garfielda Ph.D. przystało.

"Podstawkę" warto kupić nie tylko wtedy, gdy rozpoczyna się swoją przygodę z KeyForge: żetony to przydatny dodatek, a dwie talie startowe dobrze nadają się do wprowadzania w tajniki gry nowych adeptów.

Warto zwrócić uwagę, że karty z talii startowych mają często wypisane na sobie dokładniejsze wyjaśnienia swojego działania niż "niby" te same karty z talii unikalnych.


Jak dla mnie ideał :)

Koszulki Dragon Shielda tanie nie są, ale jakość uzasadnia cenę. A w bonusie dostajemy solidne kartonowe pudełko na oprawioną talię.


Dobry, solidny produkt

Warto docenić prostotę i elegancje wyglądu tego pudełka. Wielkość w sam raz na 100 kart w koszulkach. Dołączona przekładka pozwala łatwo rozdzielić od siebie dwie talie.


Storm

Liczba recenzji: 232

Mamont

Liczba recenzji: 0

Hojoxhojo

Liczba recenzji: 121