Przemek

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Otwierający cykl battlepack. Bardzo polecam, mnóstwo kart otwierających nowy rozdział w dziejach Warhammera Inwazji. Nowe legendy za 3, nowe zdolności jednostek, no i osławiony Muster for War. Warto zainwestować.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo się cieszę, że wyszedł dodatek do Runage, gry, z całkiem sporym potencjałem, zachowującej przy tym "to coś" z casualowych rozgrywek. W dodatku oszałamiająca oprawa graficzna i całkiem ciekawy świat fantasy. Rozszerzenie konkretne, dwie nowe rasy, różniące się mechaniką od poprzednich, plus mnóstwo dodatkowych kart dla urozmaicenia starych scenariuszy, oraz nowe, ciekawe wyzwania. Godne polecenia.


Jak dla mnie ideał :)

Rewelacyjny dodatek, nowa legenda HE + sporo ciekawych kart, mega karty do Chaosu i jednostki z Raiderem (nową zdolnością) dla Orków i DE. Imperium nieco słabiej, ale im i tak nie trzeba wiele do szczęścia.
Szerzej o dodatku tutaj: maledictor.blogspot.com/


Dobry, solidny produkt

Każdy niemal coś dla siebie znajdzie, w tym nową legendę do Dark Elfów. Do tego, kończący cykl Artefakt, dający Orderowym bohaterom i legendom "swego rodzaju nieśmiertelność".
Szerzej o dodatku tutaj: maledictor.blogspot.com/

Dostawka - standardowo na 6


Dobry, solidny produkt

Mocne wsparcie dla High Elfów i sporo interesujących kart dla pozostałych frakcji. Bardzo ciekawy artefakt, choć raczej do bardziej zaawansowanych talii. Szerzej o dodatku tutaj: maledictor.blogspot.com/

dostawa rebela - jak zawsze, na 6.


Okot

Liczba recenzji: 17