Przemysław

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Nie ukrywam, podczas rozgrywki zawsze modyfikowane są nieco zasady gry. Ale dzięki temu gra się dużo ciekawiej. Tematyka prosta i znana każdemu, dlatego nie ma limitu wieku (na szczęście osób też nie). Przy okazji można ją wykorzystywać podczas nauki języków obcych, za co należy się dodatkowy plus. Osoby grające zawsze namawiają na dodatkowe partie po zakończeniu przepisowego czasu. A to uważam pokazuje, jaki ta gra ma potencjał.

8,4 / 10 (+ 0,7 za walory edukacyjne)


Jak dla mnie ideał :)

Produkt niezbędny, dla każdej imprezy, w której udział bierze większa ilość osób.
Gra polegająca na wybijaniu rytmu i pokazywaniu gestów nie zawiera kruczków, ukrytych taktyk ani skomplikowanych zasad. Brzmi prosto i jest prosta do zrozumienia i wytłumaczenia (niekoniecznie do grania). Jedyny niewielki minus, to cierpliwi sąsiedzi oraz w miarę spora ilość uczestników. Przy 4 osobach nie gra się tak fajnie.

8,8 / 10

(Kapitalna puszka, w której trzyma się karty, wytrzymuje spore niedogodności, karty też)


Jak dla mnie ideał :)

Napis, który informuje o tym, że jest to gra rekomendowana przez Mensę, odstrasza potencjalnych graczy. Jednak jeżeli uda się im przełamać, nie chcą grać w nic innego (przynajmniej przez parę godzin). Bardzo proste zasady, wymagana umiejętność szacowania, czy np liczba 4 ma wartość wyższą od 91, którą posiada każdy, sprawia, że jest to tytuł dla rodzin z mniejszymi dziećmi, jak i znajomych w przerwie na pociąg.

Gorąco wszystkim polecam

9 / 10.

(Drobna uwaga, karty dość szybko się zużywają)


Dobry, solidny produkt

Bardzo dobry produkt. Warty polecenia dla całej rodziny, jak i znajomych. Na początku instrukcja może przysporzyć nieco problemów, ale 2 - 3 rozgrywki i już wiadomo jak należy grać. Jako, że każdy kończy z pieniędzmi, jest to dobra gra na kryzys.
Proste zasady, szybka rozgrywka to zdecydowane plusy tej pozycji. Jedynymi minusami są dla mnie karty. Wygląd grafiki nie jest zachwycający, a karty nie nazbyt trwałe. Szkoda, że jest na stosunkowo niewielką liczbę osób.

Mimo wszystko 7,5 / 10


Jak dla mnie ideał :)

Gra absolutne mistrzostwo świata!

Piękna, nieskomplikowana rozgrywka do wytłumaczenia w 3 minuty, przy której można zasiąść z rodziną jak i znajomymi.
Dodatkowo dodatki rozszerzają szeroki asortyment kart, jak i limit osób, które do niej mogą zasiąść.
Króliki jako pionki, wykonane są ładnie, choć po kilkunastu intensywnych rozrywkach, schodzi z nich farba. Jednak jest to niewielka cena, za kapitalny tytuł.

9,5 / 10


Aneta

Liczba recenzji: 0