R3

Obserwowani

1 użytkownik

Obserwujący

0 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Solidny segregator stanowiący wspaniałe uzupełnienie bezpiecznego i praktycznego przechowywania kart. Jedyny minus to kolor ale to tylko malutki minusik ;)


Jak dla mnie ideał :)

Dodatek można by powiedzieć że obowiązkowy dla miłośników Imperium, pojawia się w nim AT-AT oraz 501's. Oba sety nie dość że zawierają symbole pola walki Imperium to są idealnym uzupełnieniem dotychczasowych tali. Jasna strona nie pozostaje z niczym i mammy piękne uzupełnienie eskadry Rogue wraz z jednym z najbardziej moim zdaniem przydatnych setów dla tali na pojazdach. Oczywiście wszystkie karty zostały okraszone zapierającą dech w piersi grafika.


Dobry, solidny produkt

Wreszcie porządne wsparcie dla SS i SV. Obie frakcje dostały wiele interesujących kart pozwalających na urozmaicenie i przełamanie monotonii czterech frakcji. Nie mniej miłośnicy pozostałych stron konfliktu nie zostali zapomniani przy dużym dodatku może nie są to fajerwerki ale jak najbardziej grywalne. Jedyny minus to że większość setów jest pojedynczych a nie podwójnych.


Dobry, solidny produkt

Figurka oddająca świetnie klimat uniwersum. Pomalowana tak że widać czas spędzony w przestrzeni kosmicznej a nie jak często bywa prosto z montowni błyszczące i pachnące nowością.
Wiernie oddane szczegóły, aż chciało by się zobaczyć wychodzącego pilota z kabiny.
Jedyne zastrzeżenie to jak trzyma się myśliwiec bez podstawki wydaje się strasznie kruchy.


Jak dla mnie ideał :)

Kolejna odsłona wspaniałego cyklu Hoth. Ciekawe uzupełnienie kart dla Sith-ów i S&S, coś czego nie
powinno zabraknąć w kolekcji graczy. Marynarka zaczyna otrzymywać wsparcie naziemne zaś łowcy mogą poszerzyć swój arsenał o Z-95 Hedhunter-y.


Wiktor

Liczba recenzji: 95