Rybunia18_89

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Twoje dziecko właśnie zasnęło?? Masz tylko trochę czasu na relaks z przyjaciółmi?? Sięgnij po BLOKUSA!! Jest nie zastąpiony dla rozruszania umysłu, i świetnie sprawdza się na krótkie rozgrywki.
Ogranicz pole, zmniejsz liczbę klocków, lub zwiększaj grając na całej planszy tylko w dwóch graczy!! Warty zakupu produkt. POLECAM!
Dla syna, córki i dla rodzica, świetna rozrywka, a jednak trochę trzeba pomyśleć.
nieograniczona losowość!! Każda rozgrywka jest inna, dogadaj się ze słabszymi graczami i nacierajcie na najmocniejszego, nie poddawaj się, jest bardzo wiele szans idealnego wyłożenia wszystkich klocków, blokuj, ale i także zagrywaj by poszerzać swoje pole do wyłożenia klocków!!
Zapraszam do wspólnej zabawy!!
Idzie grać także przez kamerkę internetową w skype!! :)


Wciągające, pasjonujące, złodziej czasu, morderca nudy to wszystko co dla Ciebie może zrobić blokus, nic tylko bawić się!! świetnie sprawdza się na rodzinnych imprezach, czy spotkaniach towarzyskich. szczerze polecam!


Dobry, solidny produkt

Ta gra to nie lada wyzwanie jak na pierwszy raz. Może nie jest piekielnie trudna, ale jednak nie ułatwia fakt, że niektóre rzeczy są po angielsku, jednakże internet wszystko tłumaczy. Fora są przydatne.Gra wymaga dużo czasu i może się niestety troszku znudzić, przewagę w niektórych sytuacjach ma gracz rozpoczynający, dlatego o znacznik pierwszego gracza niestety trzeba trochę powalczyć w licytacji. polecam grę, najlepiej sprawuje się dla większej liczby graczy niż 3 osoby. pozdrawiam


Jak dla mnie ideał :)

Gra jest genialna, uwielbiam w nią grać, w szczególności w drodze na tyłach auta z mamą... nigdy nie wiadomo kto wygra, zawsze rozgrywka jest pełna emocji i niesamowitych stresów... podczas jazdy utrudnieniem jest hamowanie i spadanie kart wyłożonych już na "bocznicę".
pozdrawiam, i naprawdę polecam, można tę rozgrywkę rozegrać wiele razy i się nie znudzi


Jak dla mnie ideał :)

Genialna gra, super prosta i w dodatku kolorowa, z wieloma urozmaiceniami. pozwala nie tylko dobrze się bawić, ale i trochę wspomóc naukę naszych potomków... sympatyczna rozgrywka może trwać długo, gra agresywna skończy się o wiele szybciej. Produkt genialny jako prezent, sprawdził się w 100%. wszyscy byli z niego zadowoleni, no i odbiór osobisty to też fajna sprawa, można poznać maniaków gier w rebelku w Gdańsku. Świetna atmosfera i przemiła ekipa. pozdrawiam gorąco, naprawdę w 4 oczy dużo więcej powiedzą wam specjaliści i są w tym naprawdę dobrzy, świetnie doradzą.


Akmis978

Liczba recenzji: 1