Sagremor

Poliglota

Warszawa

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Ciekawy dodatek, najbardziej spodobała mi się część rozszerzająca podstawową grę, korsarze, entowie, Galadriela, Balrog i wiele innych elementów sprawiają, że gra jest o wiele ciekawsza. Co do drugiej części dodatku, czyli bitew o Helmowy Jar i Minas Tirith to mam mieszane uczucia. Same te scenariusze są bardzo ciekawe, jednakże rządzą się innymi zasadami, więc ciągle mylą się z zasadami z podstawki co sprawia, że właściwie za każdym razem muszę przeczytać instrukcję do bitew jeszcze raz. Zasłużona 4.


Michale,

chyba nie wiesz o czym mówisz. Gry FFG wydane przez Galaktę so o wiele słabszej jakości niż oryginalne wersje. Miałem wszystkie części Runebounda od Galakty, ale kiedy kupiłem Piaski Al-Kalim powiedziałem dość - karty były wydrukowane na papierze grubości ulotki jaką rozdają na ulicy, w tłumaczeniu poznikały fragmenty tekstów. I nie dotyczy to tylko Runebounda bo tak samo jest z Horror w Arkham i Draculą - coraz słabsza jakość kart! Klienci nie są bankami by kredytować działalność firm, które nie potrafią przyciągnąć ich jakością. Na szczęście bardzo dobrze znam angielski, więc pozostanę przy oryginałach FFG.


A gdzie jest A Song of Silence, poprzednia, czwarta część cyklu Brotherhood Without Banners?


Jak dla mnie ideał :)

Pierwsza część cyklu Time for Ravens wprowadza nową mechanikę, pozwalającą na zmianę pór roku między zimą a latem. Jak na pierwszą część cyklu przystało, wprowadza ona podstawowe karty pozwalające na manipulacje tymi porami roku. Ze względu właśnie na tę nowość ten Chapter Pack staje się obowiązkowym zakupem dla miłośników Game of Thrones. Zdecydowanie polecam!


Jak dla mnie ideał :)

W przedostatniej odsłonie cyklu Time for Ravens dostajemy silne karty Refugees, i to do każdego Rodu. Mnie najbardziej zaciekawiła świetna karta Neutral - Gilly. Każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam, kupujcie zanim się skończą!


Komix

Liczba recenzji: 88

Invader

Liczba recenzji: 124

Areinu

Liczba recenzji: 27